Zastępstwa

14.01.2019r.

 

Małgorzata Dietrich
lekcja opis zastępca uwagi   
2 1 Ti(2) - diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej, 17 Andrzej Prabucki  
3 1 Ti(2) - diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej, 10 Emilia Kowalska  
4 1 Ti - urządzenia techniki komputerowej i sieci komputerowe, 31 Małgorzata Wiszniewska  
5 4 Ti(1) - Informatyka rozszerzona, 32 Emilia Kowalska złączenie grup
6 4 Ti(1) - Informatyka rozszerzona, 33 Małgorzata Maruszak złączenie grup
7 3 Tb(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Tb(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
2 IP2 Dorota Chrulska  
3 IP2 Danuta Głodek  
       
Aneta Janicka
lekcja opis zastępca uwagi   
2 2 Te(1) - kadry i płace, 36 Stanisława Głąb-Brandt  
3 3 Tc(2) - projektowanie kampanii reklamowej, 36 Stanisława Głąb-Brandt  
4 3 Tc(2) - projektowanie kampanii reklamowej, 33 Stanisława Głąb-Brandt  
5 3 Tc(1) - symulacyjna firma handlowa, 36 Stanisława Głąb-Brandt  
6 3 Tc(1) - symulacyjna firma handlowa, 08 Stanisława Głąb-Brandt  
7 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
2 IIP Małgorzata Wiszniewska  
6 P1 Danuta Głodek  
       
Joanna Kurowska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ti - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Tb - Matematyka, 25 Lucyna Szczypior  
4 4 Ti - Matematyka, 24 Dorota Chrulska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
2 IP1 Emilia Kowalska  
       
Natalia Langowska
lekcja opis zastępca uwagi   
5 2 Tb(1) - magazyny produkcyjne i dystrybucyjne, 35 Sylwia Borzyszkowska  
6 1 TL - magazyny produkcyjne i dystrybucyjne, 35 Wojciech Wardyn  
       
Katarzyna Ludwig
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Td - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Td - Uczniowie przychodzą później    
4 3 Ti - Uczniowie zwolnieni do domu    
5 1 Ti - Matematyka, 25 Alicja Negowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
  IP2 Dorota Sutkowska  
       
Sławomir Reszka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Ti(1) - administracja sieciowymi systemami operacyjnymi, KCKU 4 Andrzej Prabucki za ostatnią lekcję
4 2 Ti(1) - administracja sieciowymi systemami operacyjnymi, KCKU 4 Andrzej Prabucki za ostatnią lekcję
5 3 Ti - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 3 Ti - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Elżbieta Szulca
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tc(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Tc(1) - Uczniowie przychodzą później    
4 2 Tc(1) - sprzedaż towarów, 08 Dorota Sutkowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
4 P2 Sylwia Borzyszkowska  

 

 

 

sala 29 (poniedziałek)

Lekcja

Klasa

Nauczyciel

Sala

1

3Tc

M. Albrecht

08

2

3Tc

M. Albrecht

08

5

3Tc

M. Albrecht

31

6

2Tc

M. Albrecht

31

7

2Tc

M. Albrecht

31

 

sala 28 (poniedziałek)

Lekcja

Klasa

Nauczyciel

Sala

2

1Ta

J. Matenko

25

4

1TL

N. Langowska

25

6

1Ti

Ł. Benkowski

24

7

1Ti

Ł. Benkowski

24

8

3Ta

Ł. Benkowski

24

 

sala 16 (poniedziałek)

Lekcja

Klasa

Nauczyciel

Sala

1

1T

J. Kuliński

36

 

15.01.2019r.

 

Beata Czerniejewska
lekcja opis zastępca uwagi   
5 3 Tc(1) - Język niemiecki, 18 Dorota Sutkowska  
6 2 Tb(1) - Język niemiecki, 18 Natalia Langowska  
7 3 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Te(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
5 IP2 Łukasz Kryła  
6 IP2 Łukasz Kryła  
       
Emilia Kowalska
lekcja opis zastępca uwagi   
4 3 Ta(2) - Język angielski, 32 Daniel Szczypior  
5 4 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 4 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 4 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jarosław Kuliński
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
5 3 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 3 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Katarzyna Ludwig
lekcja opis zastępca uwagi   
3 2 Ta - Matematyka rozszerzona, 25 Ewa Balcerzak  
4 4 Td - Matematyka, 25 Wojciech Wardyn  
5 4 Td - Matematyka rozszerzona, 25 Łukasz Kryła  

 

16.01.2019r.

 

 

Elżbieta Derecka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Te - Matematyka, 26  Stanisława Głąb-Brandt  
2 3 Tb - Matematyka, 26 Ewa Balcerzak  
3 3 Tb - Matematyka rozszerzona, 26 Ewa Balcerzak  
4 2 Tc - Matematyka rozszerzona, 26 Stanisława Głąb-Brandt  
5 2 Tc - Matematyka, 26 Joanna Kurowska  
6 1 TE - Matematyka, 26 Stanisława Głąb-Brandt  
7 4 Ta - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
4 IP1 Ewa Balcerzak  
       
Emilia Kowalska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tb(3) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Ti(2) - Język angielski, 32 Małgorzata Maruszak  
3 2 Te(1) - Język angielski zawodowy, 32 Małgorzata Maruszak  
4 2 Te(1) - Język angielski, 32 Małgorzata Maruszak  
5 4 Tc(1) - Język angielski rozszerzony, 34 Małgorzata Maruszak złączenie grup 1TL - sala 32
6 4 Tc(1) - Język angielski rozszerzony, 34 Małgorzata Maruszak złączenie grup 1TL - sala 32
       
Katarzyna Ludwig
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Tb - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td - Matematyka rozszerzona, 25 Alicja Negowska  
3 4 Td - Matematyka rozszerzona, 25 Łukasz Kryła  
4 1 Ti - Matematyka, 25 Łukasz Kryła  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
2 IP2 Marzena Łudczak  

 

czwartek - 17.01.2019r.

 

 

 

Zamiana sal lekcyjnych w dniu 17.01.2019r.

sala 16 czwartek)

Lekcja

Klasa

Nauczyciel

Sala

1-8

1T, 2Ti, 2Ta

Ł. Kryła

17

 

sala 34 (czwartek)

Lekcja

Klasa

Nauczyciel

Sala

1

1Te

A. Kryła

36

2

1Te

A. Kryła

36

3

1TL

N. Langowska

28

Ewa Balcerzak
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Te - Język polski, 35  Anna Piekarska  
2 4 Ta - Język polski, 35 Anna Piekarska  
3 4 Ta - Język polski, 35 Anna Piekarska  
       
Mariusz Bełczącki
lekcja opis zastępca uwagi   
4 1 TL - przedsiębiorstwo logistyczne, 35 Elżbieta Szulca  
5 1 TL - przedsiębiorstwo logistyczne, 08 Monika Spych  
       
Beata Czerniejewska
lekcja opis zastępca uwagi   
2 2 Tb(1) - Język niemiecki, 18 Natalia Langowska  
3 1 Ti(2) - Język niemiecki, 18 Joanna Czepirska  
4 4 Tb(2) - Język niemiecki, 18 Karolina Szlachcikowska  
5 4 Tb(2) - Język niemiecki, 18 Karolina Szlachcikowska  
6 4 Ta(2) - Język niemiecki, 18 Stanisława Głąb-Brandt  
       
Elżbieta Derecka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Te - Matematyka rozszerzona, 26 Danuta Głodek  
3 3 Ta - Matematyka, 26 Beata Langowska  
4 4 Ta - Matematyka, 26 Anna Piekarska  
       
Emilia Kowalska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Tc(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Tc(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Ti - Zajęcia z wychowawcą, 19 Marzena Łudczak  
4 1 Ti(2) - Język angielski, 32 Marzena Łudczak  
5 4 Ti(2) - Język angielski, 32 Andrzej Prabucki  
6 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Te(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IIP Marzena Łudczak  
3 IIP Natalia Langowska  
       
Katarzyna Ludwig
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ti - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Ta - Matematyka, 25 Aleksandra Slosarska  
3 4 Td - Matematyka, 25 Wojciech Wardyn  
4 4 Td - Matematyka, 25 Wojciech Wardyn  
5 1 Tb - Matematyka, 25 Łukasz Kryła  
6 3 Ti - Matematyka, 25 Łukasz Kryła  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
5 IP1 Wojciech Wardyn  
       
Bożena Piechowska
lekcja opis zastępca uwagi   
2 3 Td(2) - Wychowanie fizyczne, SG2 Alicja Wąsowska  
3 3 Td(2) - Wychowanie fizyczne, SG4 Alicja Wąsowska  
4 dziewczyny 2Ta()+2Tb() - Wychowanie fizyczne, SG3 Alicja Wąsowska złączenie grup
5 dziewczyny 2Ta()+2Tb() - Wychowanie fizyczne, SG4 Alicja Wąsowska złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP1 Iwona Walendzik  
       
Daniel Szczypior
lekcja opis zastępca uwagi   
2 4 Td(1) - Język angielski rozszerzony, 12 Marzena Łudczak złączenie grup
4 2 Ti(1) - Język angielski, 02 Małgorzata Maruszak  
5 4 Td(1) - Język angielski rozszerzony, 02 Łukasz Prusiecki  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
2 P2 Karolina Szlachcikowska  
       
Iwona Walendzik
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
7 mieszana 1Ta +1Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 mieszana 1Ta +1Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Małgorzata Wiszniewska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ta(2) - Uczniowie przychodzą później    
5 2 Tc(1) - przedsiębiorca w handlu, 11 Stanisława Głąb-Brandt  
6 2 Tc(1) - organizacja i techniki sprzedaży, 08 Monika Albrecht  
7 2 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
  IIP Danuta Głodek  

 

18.01.2019r.

 

 

Ewa Balcerzak
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
2 1 TL - Język polski, 35 Margareta Moritz  
       
Elżbieta Derecka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ta - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Tc - Matematyka, 26 Lucyna Szczypior  
3 1 TE - Matematyka, 26 Joanna Kurowska  
4 4 Ta - Matematyka, 26 Dorota Chrulska  
6 4 Ta - Matematyka rozszerzona, 26 Alicja Negowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP1 Joanna Kurowska  
       
Małgorzata Dietrich
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tb(3) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Ti - Systemy Operacyjne, 31 Aleksandra Slosarska za ostatnią lekcję
3 3 Ti - Systemy Operacyjne, 31 Sylwia Borzyszkowska  
4 4 Ti(1) - Informatyka rozszerzona, KCKU 1, KCKU 2 Sławomir Reszka złączenie grup
       
Paulina Kolasińska
lekcja opis zastępca uwagi   
3 1 Ta(1) - Techniki laboratoryjne , Polpharma  Tadeusz Burczyk  
4 1 Ta(1) - Techniki laboratoryjne , Polpharma  Tadeusz Burczyk  
5 1 Ta(1) - Techniki laboratoryjne , Polpharma  Tadeusz Burczyk  
6 1 Ta(1) - Techniki laboratoryjne , Polpharma  Tadeusz Burczyk  
       
Emilia Kowalska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ti(2) - Język angielski, 32 Marzena Łudczak  
2 4 Ti(2) - Język angielski, 32 Sylwia Borzyszkowska  
3 4 Ti(1) - język angielski zawodowy w branży informatycznej, 32 Daniel Szczypior  
4 4 Tc(1) - Język angielski rozszerzony, 32 Małgorzata Maruszak  
5 2 Te(1) - Język angielski rozszerzony, 32 Sylwia Borzyszkowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
4 IIP Marzena Łudczak  
       
Łukasz Kryła
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, KCKU 3 Sławomir Reszka  
2 1 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, KCKU 3 Andrzej Prabucki  
3 1 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, KCKU 3 Andrzej Prabucki  
4 1 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, KCKU 3 Andrzej Prabucki  
5 1 Ta(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 1 Ta(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 Ta(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Katarzyna Ludwig
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ti - Uczniowie przychodzą później    
3 1 Tb - Matematyka, 25 Margareta Moritz  
4 1 Ti - Matematyka, 25 Wojciech Wardyn  
5 2 Ta - Matematyka, 25 Alicja Negowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP2 Alicja Negowska  
4 IP2 Lucyna Szczypior  
       
Grzegorz Piwowarczyk
lekcja opis zastępca uwagi   
5 3 Td(2) - laboratorium transportowo-spedycyjne, 04 Elżbieta Szulca  
       
Iwona Walendzik
lekcja opis zastępca uwagi   
1 dziewczyny 2Te + Ti - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, SG3 Piotr Kamiński  
3 3 Tc(1) - Wychowanie fizyczne, SG3 Piotr Kamiński  
4 3 Ti(1) - Wychowanie fizyczne, SG3 Grzegorz Łysakowski złączenie grup
6 1 TL(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
  IP1 Alicja Negowska  
       
Małgorzata Wiszniewska
lekcja opis zastępca uwagi   
2 2 Te(2) - działalność przedsiębiorstwa, 34 Stanisława Głąb-Brandt  
3 2 Te(2) - działalność przedsiębiorstwa, 34 Stanisława Głąb-Brandt  
4 2 Te(2) - działalność przedsiębiorstwa, 34 Stanisława Głąb-Brandt  
5 2 Te(2) - kadry i płace, 34 Stanisława Głąb-Brandt  
6 2 Te(2) - kadry i płace, 34 Stanisława Głąb-Brandt  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
6 P2 Margareta Moritz  

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.