Zastępstwa

18.03.2019r.

Beata Czerniejewska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ta(2) - Język niemiecki, 18 Małgorzata Graban  
2 1 TL(2) - Język niemiecki, 18 Małgorzata Graban  
3 3 Ti(2) - Język niemiecki, 18 Emilia Kowalska  
4 4 Tc(2) - Język niemiecki, 18 Dorota Sutkowska  
5 4 Tb(2) - Język niemiecki, 18 Dorota Sutkowska  
7 3 Ta(1) - Język niemiecki, 18 Małgorzata Graban  
8 2 Tb(1) - język niemiecki w logistyce, 18 Małgorzata Graban  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
3 IP2 Małgorzata Graban  
7 IP2 Małgorzata Graban  
       
Łukasz Kryła
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Ti(1) - projektowanie i montaż sieci komputerowych, KCKU 2 Andrzej Prabucki za ostatnią lekcję
2 2 Ti(1) - projektowanie i montaż sieci komputerowych, KCKU 2 Andrzej Prabucki za ostatnią lekcję
3 2 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, KCKU 3 Andrzej Prabucki  
4 2 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, KCKU 3 Andrzej Prabucki  
5 2 Ta(3) - montaż urządzeń i instalacji automatyki, 13 Daniel Szczypior  

 

Karolina Szlachcikowska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Ti(1) - Język niemiecki, 01 Dorota Sutkowska  
4 4 Tc(1) - Język niemiecki, 01 Joanna Czepirska  
5 3 Td(1) - Język niemiecki, 01 Sylwia Borzyszkowska  
6 1 Ta(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Ta(2) - Język niemiecki, 01 Dorota Sutkowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
5 P2 Sylwia Borzyszkowska  

 

26.03.2019r.

Edward Bielawski
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tc(2) - fotografia reklamowa, 29 Małgorzata Graban  
2 2 Tc(2) - fotografia reklamowa, 29 Małgorzata Graban  
       
Wojciech Wardyn
lekcja opis zastępca uwagi   
2 4 Td - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 28 Katarzyna Ludwig 1Te - sala 17
3 1 TL - Wiedza o społeczeństwie, 28 Margareta Moritz 1Te - sala 36
5 3 Ta - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 28 Małgorzata Graban  

27.03.2019r.

Łukasz Kryła
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ti - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ti - Uczniowie przychodzą później    
       
Andrzej Prabucki
lekcja opis zastępca uwagi   
4 1 TL - Fizyka, 31 Aneta Rabczuk-Szarmach  
5 1 TE - Fizyka, 31 Aneta Rabczuk-Szarmach  
7 1 TE(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Sławomir Reszka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Ti - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Ti - Uczniowie przychodzą później    
       
Wojciech Wardyn
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Tb - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Te - podstawy prawa i ochrona pracy, 06 Ewa Balcerzak  
3 1 TE - Wiedza o społeczeństwie, 06 Ewa Balcerzak  
6 3 Ti - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 06 Danuta Głodek  
7 1 Ti - Wiedza o społeczeństwie, 06 Danuta Głodek  
8 1 Tb - Uczniowie zwolnieni do domu    

 

14.03.2019r.

Joanna Kurowska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ti - Uczniowie przychodzą później    
2 2 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Tb - Matematyka, 24 Małgorzata Graban  
4 1 Ta - Matematyka, 24 Andrzej Prabucki  
5 3 Tc - Matematyka, 24 Elżbieta Derecka  
6 2 Tb - Zajęcia z wychowawcą, 24 Elżbieta Derecka  
7 1 TL - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
4 IP1 Małgorzata Graban  
       
Natalia Langowska
lekcja opis zastępca uwagi   
3 1 TL - magazyny produkcyjne i dystrybucyjne, 34 Mariusz Bełczącki  
4 3 Td(2) - obsługa jednostek zewnętrznych, 33 Małgorzata Graban  
5 3 Td(2) - obsługa jednostek zewnętrznych, 08 Małgorzata Graban  
       
Marzena Łudczak
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 TE(1) - Język angielski, 02 Małgorzata Graban  
2 4 Td(2) - Język angielski rozszerzony, 05 Daniel Szczypior złączenie grup
5 4 Td(2) - Język angielski rozszerzony, 26 Łukasz Prusiecki  
6 1 Ta(2) - Język angielski, 26 Małgorzata Maruszak złączenie grup
7 4 Ta(2) - Język angielski rozszerzony, 26 Daniel Szczypior  
8 4 Ta(2) - Język angielski rozszerzony, 26 Małgorzata Graban  
       
Ewa Pastwa
lekcja opis zastępca uwagi   
6 2 Ta(1) - Materiałoznawstwo, 35 Alicja Negowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
6 IP2 Emilia Kowalska  
       
Aneta Rabczuk-Szarmach
lekcja opis zastępca uwagi   
2 2 Tb(2) - pracownia informacji turystycznej, 19 Monika Spych  zajęcia z psychologiem
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
2 IP2 Małgorzata Graban  

 

22.03.2019r.

 

Piotr Kamiński
lekcja opis zastępca uwagi   
1 chłopcy 2Re + 2Ti - Uczniowie przychodzą później    
4 1 TE - Edukacja dla bezpieczeństwa, 28 Małgorzata Graban  
5 chłopcy 4Ta + 4Tb - Wychowanie fizyczne, SG2 Iwona Walendzik  
       
Łukasz Kryła
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Ta(3) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Ta(3) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 Ta(3) - Uczniowie przychodzą później    
4 1 Ta(3) - zajęcia odbywają się na 8 godzinie lekcyjnej    
       
Beata Langowska
lekcja opis zastępca uwagi   
4 3 Ta(2) - rachunkowość finansowa, 31 Agnieszka Kryła  
5 1 TE - Zajęcia z wychowawcą, 31 Agnieszka Kryła  
6 2 Te(1) - zasady rachunkowości, 36 Agnieszka Kryła  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
3 IIP Agnieszka Kryła  
       
Karolina Szlachcikowska
lekcja opis zastępca uwagi   
5 4 Td(1) - Język niemiecki, 01 Małgorzata Graban  
6 2 Ta(1) - Język niemiecki, 01 Marzena Łudczak  
7 3 Td(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
6 P1 Marzena Łudczak  
       
Elżbieta Szulca
lekcja opis zastępca uwagi   
3 2 Tb(1) - gospodarka magazynowa, KCKU 4 Karol Macek za ostatnią lekcję
4 2 Tb(1) - gospodarka magazynowa, KCKU 4 Karol Macek za ostatnią lekcję
6 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.