KSZTAŁCENIE ZAWODOWE


WIELKIE OTWARCIE2018-02-23
WIELKIE OTWARCIE

Od 20 lutego 2018 roku spółdzielnia „EKO-KROPEK” rozpoczęła swoją działalność. Nasi sprzedawcy przez cały dzień mieli pełne ręce roboty, kolejki ciągnęły się „kilometrami”, a uczniowie z zadowoleniem zajadali świeże drożdżówki i kanapeczki. Brak drugiego śniadania nie będzie już nigdy problemem, a burczące brzuchy nie będą rozpraszać uczniów w trakcie nauki. Cel osiągnięty!

                                                                                                               

więcej >>>
Wycieczka logistyków do magazynu wysokiego składowania2018-02-22
Wycieczka logistyków do magazynu wysokiego składowania

Uczniowie klasy 2Td uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Zakładów Farmaceutycznych Polpharma SA w Starogardzie Gdańskim w dniu 21.02.2018 r. pod opieką wychowawczyni Pani Małgorzaty Świeczkowskiej oraz nauczyciela przedmiotów zawodowych Pana Mariusza Bełcząckiego.

więcej >>>
Udział uczniów w programie „The Wall”2018-02-22
Udział uczniów w programie „The Wall”

15 i 16 lutego 2018 roku uczniowie klasy 2 tc i 3 tc – Technik Organizacji Reklamy i Technik Handlowiec, wzięli gościnny udział w programie rozrywkowym „The Wall – spełniamy marzenia”.

więcej >>>
MAMY TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2018"2018-01-15
MAMY TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2018"

Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki rankingu szkół ponadgimnazjalnych. Z radością odebraliśmy wiadomość ,że zdobyliśmy  honorowy tytuł „Złotej” Szkoły 2018 i uzyskaliśmy związany z tym wynikiem graficzny znak jakości. Złotą tarczę przyznano dla 100 techników, srebrną dla kolejnych stu oraz brązową również dla kolejnych stu.

więcej >>>
X Jubileuszowa Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna2018-01-04
X Jubileuszowa Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Mamy finalistę X Jubileuszowej Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, jest nim Maciej Brzozowski z klasy 4Tel.

więcej >>>
Gala wręczenia Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego2018-01-03
Gala wręczenia Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego

Z radością   informujemy, że 12 uczniów  naszej Szkoły otrzymało Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu. „ Programy motywacyjne dla uczniów szkół zawodowych”  w 2017/2018r. 

więcej >>>
Medal „Za Wspieranie Rozwoju Przedsiębiorczości” dla Stanisławy Głąb-Brandt2017-12-20
Medal „Za Wspieranie Rozwoju Przedsiębiorczości” dla Stanisławy Głąb-Brandt

Starogardzki Klub Biznesu – Związek Pracodawców zorganizował uroczystość Wigilijną z udziałem ponad 250 przedsiębiorców, zaproszonych przedstawicieli władz samorządowych, urzędów i środowiska: nauki, kultury i sportu. Prezes SKB-ZP  pan Grzegorz Borzeszkowski podsumował mijający rok oraz przedstawił zadania na rok 2018. 

więcej >>>
OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2017-12-19
OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

7 grudnia br. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie Olimpiady w tym roku brzmi: „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”.

więcej >>>
Edukacja bankowa2017-12-10
Edukacja bankowa

W ramach przedmiotów ekonomicznych organizowane są w szkole lekcje w zakresie edukacji bankowej. Dyrektor banku  Millennium pani Hanna Kędzierska  zapoznała uczniów ze strukturą sektora  bankowego oraz scharakteryzowała wszystkie produkty bankowe.

więcej >>>
Wizyta menedżera sieci Hoteles Globales w Hiszpanii2017-12-03
Wizyta menedżera sieci Hoteles Globales w Hiszpanii

W dniach 27- 30.11.2017 r mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole menedżera sieci hoteli Hoteles Globales w Hiszpanii-  Panią Ainę Aguiló. W ostatnich dwóch latach nasi uczniowie z klasy technik obsługi turystycznej odbywali praktyki zawodowe w tej sieci hoteli na Majorce .

więcej >>>
Wojewódzki Konkurs Amatorów Rachunkowości2017-11-30
Wojewódzki Konkurs Amatorów Rachunkowości

W dniu 29 listopada 2017 roku cztery uczennice naszej szkoły klasy 4Ta  wzięło udział w VI Wojewódzkim Konkursie Amatorów Rachunkowości, który odbył się na w Sopocie w Sopockiej Szkole Wyższej.

więcej >>>
Nowe doświadczenia zawodowe2017-11-22
Nowe doświadczenia zawodowe

Dnia 21.11.2017 klasa 3TA wraz z kierownik praktycznej nauki zawodu, Panią Stanisławą Głąb-Brandt wybrała się na wycieczkę przedmiotową do PKO Banku Polskiego. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez Panią dyrektor Banku oraz jej współpracowników, po czym przystąpiliśmy do udziału w projekcie badawczym pt. "Multimodalny biometryczny system weryfikacji tożsamości klienta bankowego". Przedsięwzięcie jest realizowane przez Politechnikę Gdańską oraz PKO Bank Polski S.A.

więcej >>>

   [Następna] [Ostatnia Strona]