KSZTAŁCENIE ZAWODOWE


WIELKA POWTÓRKA MATURALNA 20182018-04-19
WIELKA POWTÓRKA MATURALNA 2018

16 kwietnia 2018 pięćdziesięcioro uczniów klas maturalnych (4ta, 4tb, 4tc, 4td) pod opieką polonistek, pani Ewy Balcerzak i pani Alicji Negowskiej wzięło udział w Wielkiej Powtórce Maturalnej, wydarzeniu adresowanym do uczniów szkół średnich, tegorocznych maturzystów.

więcej >>>
„Ekonomiści, Logistycy i Informatycy kształcą się zawodowo na Wyspach Brytyjskich”2018-04-12
„Ekonomiści, Logistycy i Informatycy kształcą się zawodowo na Wyspach Brytyjskich”

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim po raz kolejny uzyskał możliwość realizacji projektu zagranicznych praktyk zawodowych : „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kształcenia zawodowego” 

więcej >>>
Uczeń Ekonomika laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej2018-04-12
Uczeń Ekonomika laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Uczeń Ekonomika laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

więcej >>>
Finalista V Olimpiady Wiedzy o Turystyce2018-04-08
Finalista V Olimpiady Wiedzy o Turystyce

 Finalista V Olimpiady Wiedzy o Turystyce

więcej >>>
GDAŃSKIE TARGI TURYSTYCZNE 20182018-04-07
GDAŃSKIE TARGI TURYSTYCZNE 2018

07 kwietnia 2018r. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy Technikum Obsługi Turystycznej w ramach wycieczki przedmiotowej odwiedzili Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego FREE TIME, który należy do jednych z najlepszych targów turystycznych w Polsce.

więcej >>>
Targi Automaticon w Warszawie2018-04-04
Targi Automaticon w Warszawie

W dniu 21 marca 2018 r., grupa uczniów z klasy pierwszej Technik Informatyk oraz Technik Automatyk, uczestniczyła w targach Automaticon w Warszawie.

więcej >>>
Współpraca z Firmą AQ Wiring Systems STG2018-04-01
Współpraca z Firmą AQ  Wiring Systems STG

W dniu 13 marca 2018 r. podpisane zostało porozumienie o współpracy z Firmą AQ  Wiring Systems STG  Sp.z o.o . Z ramienia Firmy AQ umowę podpisała Pani Ewa Sulewska -Dyrektor Zarządzający natomiast z ramienia Zespołu Szkół Ekonomicznych Pan Tadeusz Burczyk -dyrektor Szkoły.

więcej >>>
UDZIAŁ W PROJEKCIE ,,KOCIEWSKI PRZYJACIEL NAUK I SZTUK2018-04-01
UDZIAŁ W PROJEKCIE ,,KOCIEWSKI PRZYJACIEL NAUK I SZTUK

W poniedziałek 26 marca o godzinie 17.00 w Auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej uczniowie z klasy maturalnej 4Tc z inicjatywy pani Ewy Balcerzak uczestniczyli w wykładzie prowadzonym przez panią dr Małgorzatę Szpunar z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Było to drugie spotkanie
w ramach cyklu Kociewski Przyjaciel Nauk i Sztuk.

więcej >>>
Jubileuszowe Targi Edukacyjne2018-03-31
Jubileuszowe Targi Edukacyjne

Już po raz dziesiąty w Zespole Szkół Ekonomicznych w pierwszym dniu wiosny odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne połączone z Targami Pracodawców- "Wybieram przyszłość zawodową". Wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu przygotowały bardzo pomysłowe stanowiska promujące kierunki kształcenia dla gimnazjalistów.

więcej >>>
II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno - Logistyczna2018-03-22
II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno - Logistyczna

Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana jest przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

więcej >>>
PODSUMOWANIE PROJEKTU ANGLIA2018-03-20
PODSUMOWANIE PROJEKTU ANGLIA

W dniu 27 lutego 2018 r.w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z podsumowaniem Projektu: „Ekonomiści, Logistycy i Informatycy kształcą się zawodowo na Wyspach Brytyjskich”. Gościem honorowym był Pan Raja Ali z Firmy pośredniczącej -prezes IBD Partnership w Portsmouth w Wielkiej Brytanii, który przed przybyciem do szkoły złożył wizytę w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gd.

więcej >>>
UDZIAŁ W PROJEKCIE „KOCIEWSKI PRZYJACIEL NAUK I SZTUK”2018-03-12
UDZIAŁ W PROJEKCIE „KOCIEWSKI PRZYJACIEL NAUK I SZTUK”

08 marca o godzinie 16.00 w Auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej 10 uczennic z klas maturalnych (4ta i 4tc) pod opieką polonistki Ewy Balcerzak uczestniczyło w inauguracyjnym wykładzie prowadzonym przez ks. prof. dr hab. Artura Katolo – wykładowcę Uniwersytetu Kalabryjskiego we Włoszech i Ateneum – Szkoły Wyższej w Gdańsku. Temat wykładu brzmiał Arbëreshë – mniejszość historyczno – kulturowa południowych Włoch.

więcej >>>

   [Następna] [Ostatnia Strona]