KSZTAŁCENIE ZAWODOWE


PODSUMOWANIE PROJEKTU PRAKTYK ZAGRANICZNYCH W EKONOMIKU2018-06-29
PODSUMOWANIE PROJEKTU PRAKTYK ZAGRANICZNYCH W EKONOMIKU

Dnia 22 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Ekonomiści, Logistycy i Informatycy kształcą się zawodowo na Wyspach Brytyjskich”.

więcej >>>
Pracodawcy ufundowali nagrody dla najlepszych uczniów Ekonomika2018-06-29
Pracodawcy ufundowali nagrody dla najlepszych uczniów Ekonomika

Pracodawcy z naszego terenu współpracujący ze szkołą  ufundowali  nagrody  na zakończenie roku szkolnego 2017-2018 dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w poszczególnych zawodach.

więcej >>>
PROGRAM KULTUROWY REALIZOWANY W WIELKIEJ BRYTANII2018-06-20
PROGRAM KULTUROWY REALIZOWANY W WIELKIEJ BRYTANII

Uczestnicy projektu przebywający na praktykach zagranicznych w Portsmouth w Wielkiej Brytanii realizują swój program kulturowy. Uczniowie klasy technik ekonomista poznali już najbliższą okolicę oraz wzięli udział w dwóch wycieczkach: do Brighton oraz do Londynu.

więcej >>>
PRAKTYKI ZAWODOWE W PORTSMOUTH W WIELKIEJ BRYTANII - TECHNIK EKONOMISTA2018-06-17
PRAKTYKI ZAWODOWE W PORTSMOUTH W WIELKIEJ BRYTANII - TECHNIK EKONOMISTA

Uczniowie z klasy III ta (technik ekonomista) odbywają praktyki zawodowe w firmach w Portsmouth w Anglii

więcej >>>
Wizyta monitorująca praktyki ekonomistów w Potrsmouth2018-06-15
Wizyta monitorująca praktyki  ekonomistów w Potrsmouth

W dniach 08-11 czerwca 2018 r. przeprowadzony został monitoring praktyk przez dyrektora szkoły pana Tadeusza Burczyka oraz wicestarostę powiatu starogardzkiego pana Kazimierza Chyłę. W czasie wizyty odbyło się spotkanie z właścicielem  instytucji pośredniczącej IBD- panem Raja Ali  oraz z uczniami w miejscach odbywania ich praktyk.

więcej >>>
Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kształcenia zawodowego2018-06-07
Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kształcenia zawodowego

10 uczniów z klasy III Ta w zawodzie technik ekonomista  odbywa praktyki zawodowe w firmach funkcjonujących w Portsmouth na południu Wielkiej Brytanii. Głównym celem projektu zagranicznych praktyk zawodowych jest zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego, nabycie nowych kompetencji zawodowych i  językowych, rozwinięcie umiejętności interpersonalnych, oraz  poznanie kultury i tradycji Wielkiej Brytanii.

więcej >>>
W drogę do Brukseli2018-06-06
W drogę do Brukseli

Z inicjatywy  Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim dla upamiętnienia rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej ogłoszono Konkurs pn. „14 lat Polski w Unii Europejskiej”.

więcej >>>
PRAKTYKI ZAWODOWE NA WYSPACH BRYTYJSKICH – PROGRAM KULTUROWY2018-06-02
PRAKTYKI ZAWODOWE NA WYSPACH BRYTYJSKICH – PROGRAM KULTUROWY

Uczestnicząc w praktykach zawodowych w Wielkiej Brytanii uczniowie maja okazję bliżej poznać historię, kulturę , obyczaje panujące w tym kraju. W dniach 27 i 28 maja 2018r.grupa logistyków z opiekunami i panem dyrektorem wzięła udział w wycieczkach do Londynu i Brighton.

więcej >>>
LOGISTYCY NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH W WIELKIEJ BRYTANII2018-05-26
LOGISTYCY NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH W WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielę 20 maja 2018r. kolejna grupa młodzieży wraz z nauczycielami wyleciała na Wyspy Brytyjskie.  Realizując projekt dziesięcioro uczniów z klasy III TD kształcących się w zawodzie technik logistyk odbywa dwutygodniowe praktyki zawodowe w położonym nad Kanałem La Manche  Portsmouth w Wielkiej Brytanii.

więcej >>>
Porozumienia o współpracy z pracodawcami2018-05-23
Porozumienia o współpracy z pracodawcami

W celu zapewnienia wzajemnych, uzupełniających się działań na rzecz kształcenia zawodowego dostosowanego do potrzeb pracodawców i lokalnego rynku pracy w branży obsługi turystycznej oraz organizacji reklamy szkoła podpisała kolejne porozumienia o współpracy z panem Michałem Chajewskim właścicielem Hotelu Ren oraz z panią Renatą Połomską właścicielką Firmy reklamowej R-PR.W Firmach tych nasi uczniowie aktualnie odbywają praktyki zawodowe.

więcej >>>
Logistycy z wizytą w Centrum Logistycznym 7r Solution2018-05-07
Logistycy z wizytą w Centrum Logistycznym 7r Solution

26 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy 1 TbL oraz 3 Td w ramach projektu pt. „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” odbyli wizytę studyjną w Centrum Logistycznym 7r Solution w Gdańsku.

więcej >>>
Tytuł projektu: „Ekonomiści, Logistycy i Informatycy kształcą się zawodowo na Wyspach Brytyjskich”2018-04-26
Tytuł projektu: „Ekonomiści, Logistycy i Informatycy kształcą się zawodowo na Wyspach Brytyjskich”

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim po raz kolejny uzyskał możliwość realizacji projektu zagranicznych praktyk zawodowych : „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kształcenia zawodowego”  w ramach programu ERASMUS+  sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe Akcja 1 – „Mobilność edukacyjna”.

więcej >>>

   [Następna] [Ostatnia Strona]

ďťż