Aktualności

12.06.2019r.

Mariusz Bełczącki
lekcja opis zastępca uwagi   
5 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Ta(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Ks. Krzysztof Węsierski
lekcja opis zastępca uwagi   
6 2 Tb - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 2 Tb - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 TL - nieobecny oddział nauczyciela    
       
Karolina Szlachcikowska
lekcja opis zastępca uwagi   
2 1 Ta(3) - Język niemiecki, 01 Małgorzata Graban  
5 3 Ti(1) - Język niemiecki, 01 Joanna Czepirska  
6 2 Te(1) - Język niemiecki, 01 Lucyna Szczypior  za ostatnią lekcję
7 1 TL(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    

 

konkurs IT in English

5 kwietnia 2019 roku odbył się konkurs IT in English dla uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk i technik automatyk.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

„WIEDŹMIN”  W TEATRZE MUZYCZNYM W GDYNI

15 marca 2019 uczniowie naszej szkoły pod opieką polonistek: Ewy Balcerzak, Anny Piekarskiej oraz Alicji Negowskiej  uczestniczyli w pięknym wydarzeniu artystycznym i mieli okazję zobaczyć w Teatrze Muzycznym w Gdyni sztukę „ Wiedźmin”.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

Targi edukacyjne 2019

W dniu 21 marca 2019 w ZSE w Starogardzie Gdańskim odbyły się XI Powiatowe Targi Edukacyjne połączone z Targami Pracodawców.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

  Logistyk w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Jesteśmy w finale !!! Z wielką radością informujemy, że uczeń klasy 4 Td kształcący się w zawodzie technik logistyk – Łukasz Libera, uzyskał tytuł finalisty III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Cieszymy się z sukcesu naszego ucznia. Trudno o lepszą motywację do dalszej nauki i pracy. Udział w olimpiadzie to nie tylko walka o wynik, to szansa na dobry początek kariery zawodowej w logistyce oraz studia na prestiżowych uczelniach logistycznych.

Etap finałowy odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana jest przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 Mariusz Bełczącki

 

Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Uczniowskiej „EKO-KROPEK”- Starogard Gdański

Spółdzielnia Uczniowska „EKO-KROPEK” w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim prowadzi działalność od 20 lutego 2018r.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Z wielką radością informujemy społeczność szkolną, że księgozbiór naszej biblioteki wzbogacił się o nowości czytelnicze.

Wśród zakupionych książek znajdują się, min.:

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

Srebrna tarcza

Licea ogólnokształcące i technika z Pomorza, które uzyskały najlepsze wyniki w Pomorskim Rankingu Liceów Techników Perspektywy 2019 otrzymały nagrody podczas gali na Politechnice Gdańskiej.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

Targi AKADEMIA 2019 na Uniwersytecie Gdańskim

149 uczniów  Technikum Nr 1 im. Noblistów Polskich w ZSE z  klas maturalnych wraz z nauczycielami wzięło udział  w Targach Akademia organizowanych już po raz 25 na Uniwersytecie Gdańskim.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

Targi Edukacyjne i Targi Pracodawców

Informujemy, że w dniu 21 marca 2019 roku  w godzinach 08.30- 14.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gd odbędą się  Powiatowe Targi Edukacyjne i Targi Pracodawców. Targi adresowane są do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Swoje oferty kształcenia przedstawią szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

FINAŁ X KONKURSU WIEDZY O PRZEDSIĘBIOROCZOŚCI

7 marca 2019 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbył się finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości. Konkurs organizowany był po raz dziesiąty.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

Konkurs logistyczny w języku niemieckim „Erfolgreich im Beruf”

I etap szkolnego konkursu logistycznego w języku niemieckim odbył się w naszej szkole 1 marca 2019. Ta część konkursu miała formę pisemną. Uczniowie uzupełniali tekst dotyczący poszukiwania pracy, tłumaczyli informacje na etykietach, pracowali z tekstami, tworzyli informacje dotyczące wysyłki towarów oraz pisali e-mail służbowy.

MOD_ARTICLES_NEWS_READMORE

Oferta edukacyjna

Serwis Szkolny

W szkole prowadzimy bezpłatny serwis sprzętu komputerowego. Pod okiem nauczycieli uczniowie Technikum Informatycznego diagnozują i naprawiają sprzęt komputerowy. Cała usługa jest bezpłatna, klient ponosi jedynie koszty wymienianych części.

Nobliści Polscy

Image
© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.