Zastępstwa

15.10.2018r.

 

Monika Albrecht
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 Tc(1) - marketing w działalności handlowej, 28 Aneta Janicka złączenie grup
5 3 Tc(2) - marketing w działalności reklamy, 28 Aneta Janicka złączenie grup
6 2 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 2 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP1 Beata Czerniejewska  
3 IP1 Aneta Janicka  
       
Mariusz Bełczącki
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td(1) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 Td(2) - Matematyka, 14 Dorota Chrulska za 1 lekcję
5 3 Td(2) - planowanie przepływu zasobów i informacji, 01 Karolina Szlachcikowska złączenie grup
6 2 Tb(1) - procesy magazynowe, 34 Beata Czerniejewska za ostatnią lekcję
7 2 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 Ta(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
6 IIP Aneta Janicka  
       
Sylwia Borzyszkowska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Tb(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Tb(1) - Język angielski rozszerzony, 13 Emilia Kowalska  
3 1 Tb(2) - Język angielski, 13 Marzena Łudczak  
4 3 Td(1) - Matematyka, 34  Dorota Chrulska za 1 lekcję
6 3 Ta(1) - Język angielski rozszerzony, 13 Daniel Szczypior  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 P1 Emilia Kowalska  
2 P1 Marzena Łudczak  
       
Joanna Czepirska
lekcja opis zastępca uwagi   
2 1 TE(1) - Język niemiecki, 14 Beata Czerniejewska  
4 2 Tc(1) - Język niemiecki, 14 Dorota Sutkowska  
5 4 Tb(1) - Język niemiecki, 34 Beata Czerniejewska  złączenie grup (3Td - sala 14)
6 3 Td(1) - język niemiecki w logistyce, 01 Karolina Szlachcikowska złączenie grup
7 3 Tb(3) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
4 IP2 Beata Czerniejewska  
6 IP2 Karolina Szlachcikowska  

 

Jarosław Kuliński
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Ti(2) - Informatyka rozszerzona, KCKU 2 Sławomir Reszka złączenie grup
4 2 Ti(2) - Informatyka rozszerzona, KCKU 2 Sławomir Reszka złączenie grup
5 2 Ti(1) - tworzenie stron i programowanie aplikacji internetowych, KCKU 2 Andrzej Prabucki złączenie grup
6 2 Ti(1) - tworzenie stron i programowanie aplikacji internetowych, KCKU 2 Andrzej Prabucki złączenie grup
7 2 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    

 

16.10.2018r.

Monika Albrecht
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Tc(2) - projektowanie kampanii reklamowej, 29 Lucyna Bielińska-Sytek  
4 4 Tc(2) - projektowanie kampanii reklamowej, 29 Lucyna Bielińska-Sytek  
6 4 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Tc - Zajęcia z wychowawcą, 05 Alicja Negowska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
3 IP1 Lucyna Bielińska-Sytek  
       
Sylwia Borzyszkowska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tc(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Tb(2) - Język angielski, 13 Emilia Kowalska  
3 3 Td(1) - Język angielski rozszerzony, 13 Emilia Kowalska  
4 3 Ta(1) - Język angielski, 13 Marzena Łudczak  
5 2 Tb(1) - Język angielski, 13 Daniel Szczypior  
6 4 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
4 P1 Lucyna Bielińska-Sytek  
5 P1 Emilia Kowalska  
       
Joanna Czepirska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Td(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 2 Ta(3) - Język niemiecki, 14 Beata Czerniejewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP2 Emilia Kowalska  
2 IP2 Beata Czerniejewska  
       
Jarosław Kuliński
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Ti(1) - administracja bazami danych, KCKU 2 Łukasz Kryła  
4 4 Ti(1) - administracja bazami danych, KCKU 2 Łukasz Kryła  
5 4 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 4 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 4 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    

 

17.10.2018r.

Monika Albrecht
lekcja opis zastępca uwagi   
2 3 Tc(2) - marketing w działalności reklamy, 29 Dorota Sutkowska  
3 4 Tc(2) - projektowanie kampanii reklamowej, 29 Elżbieta Szulca  
4 4 Tc(2) - projektowanie kampanii reklamowej, 29 Sylwia Borzyszkowska  
5 3 Tc(2) - organizacja i techniki reklamy, 29 Małgorzata Wiszniewska  
6 3 Tc(2) - organizacja i techniki reklamy, 29 Łukasz Prusiecki  
7 2 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Tc(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
5 IP1 Małgorzata Wiszniewska  
       
Joanna Czepirska
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Tc(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Ti(2) - Język niemiecki, 14 Karolina Szlachcikowska  
4 4 Td(2) - Język niemiecki, 14 Daniel Szczypior  
5 4 Ta(1) - Język niemiecki, 14 Karolina Szlachcikowska  
6 3 Td(2) - język niemiecki w logistyce, 14 Sylwia Borzyszkowska  
7 1 TE(2) - Język niemiecki, 14 Beata Czerniejewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
  IP2 Daniel Szczypior  
       
Elżbieta Derecka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 2 Te - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Tb - Matematyka, 26 Anna Piekarska  
3 3 Tb - Matematyka rozszerzona, 26 Anna Piekarska  
4 2 Tc - Matematyka rozszerzona, 26 Katarzyna Ludwig  
5 2 Tc - Matematyka, 26 Dorota Chrulska  
6 1 TE - Matematyka, 26 Wojciech Wardyn  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP1 Dorota Sutkowska  
2 IP1 Elżbieta Szulca  
4 IP1 Katarzyna Ludwig  
       
Jarosław Kuliński
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 Ti(2) - administracja bazami danych, KCKU 2 Andrzej Prabucki  
4 3 Ti(2) - administracja bazami danych, KCKU 2 Łukasz Kryła  
5 3 Ti(1) - programowanie aplikacji internetowych, KCKU 2 Łukasz Kryła  
6 3 Ti(1) - programowanie aplikacji internetowych, KCKU 2 Łukasz Kryła  
7 3 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Grzegorz Łysakowski
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 chłopcy 1Tb + 1Te - Wychowanie fizyczne, SG2 Piotr Kamiński  
3 4 Tb(1) - Wychowanie fizyczne, SG4 Iwona Walendzik  
4 4 Tb(1) - Wychowanie fizyczne, SG4 Iwona Walendzik  
7 chłopcy 4Ti(10) + 4Tc - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 chłopcy 4Ti(10) + 4Tc - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
  IIP Katarzyna Ludwig  

 

18.10.2018r.

Elżbieta Derecka
lekcja opis zastępca uwagi   
2 2 Te - Matematyka rozszerzona, 26 Joanna Kurowska  
3 3 Ta - Matematyka, 26 Wojciech Wardyn  
4 4 Ta - Matematyka, 26 Joanna Kurowska  
       
Aneta Janicka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 Tc(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Tc(2) - sprzedaż w reklamie, 29 Sylwia Borzyszkowska za nieobecny oddział
4 2 Tc(2) - sprzedaż w reklamie, 29 Aneta Rabczuk-Szarmach za nieobecny oddział
6 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Tc(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
7 IIP Aneta Rabczuk-Szarmach  
       
Margareta Moritz
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 Tb(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 Ta - Geografia, 12 Łukasz Prusiecki za nieobecny oddział
5 1 Ti - Geografia, 09 Aneta Rabczuk-Szarmach za nieobecny oddział
6 4 Tb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 2 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 Tb(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 P1 Wojciech Wardyn  
2 P1 Wojciech Wardyn  

 

19.10.2018r.

 

Ewa Balcerzak
lekcja opis zastępca uwagi   
2 1 TL - Język polski, 35 Lucyna Szczypior za nieobecny oddział
       
Lucyna Bielińska-Sytek
lekcja opis zastępca uwagi   
4 4 Tc(2) - Język polski rozszerzony, 06 Alicja Negowska za nieobecny oddział
5 1 Tb - Język polski, 06 Dawid Niemczyk za nieobecny oddział
       
Elżbieta Derecka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 3 Ta - Matematyka rozszerzona, 26 Wojciech Wardyn za nieobecny oddział
2 2 Tc - Matematyka, 26 Małgorzata Wiszniewska za nieobecny oddział
3 1 TE - Matematyka, 26 Aneta Rabczuk-Szarmach za nieobecny oddział
4 4 Ta - Matematyka rozszerzona, 26 Katarzyna Ludwig  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 IP1 Dawid Niemczyk  
       
Aneta Janicka
lekcja opis zastępca uwagi   
1 4 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 Tc(1) - obsługa klientów, 36 Małgorzata Wiszniewska za nieobecny oddział
4 2 Tc(1) - obsługa klientów, 36 Małgorzata Wiszniewska za nieobecny oddział
5 2 Te(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 Te(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 2 Te(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
6 IIP Dawid Niemczyk  
7 IIP Małgorzata Wiszniewska  
       
Małgorzata Maruszak
lekcja opis zastępca uwagi   
3 1 Ta(1) - Język angielski, 33 Lucyna Szczypior za nieobecny oddział
4 4 Ti(1) - Język angielski, 33 Lucyna Szczypior za nieobecny oddział
5 4 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 2 Ta(3) - Język angielski, 33 Daniel Szczypior  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
5 IIP Dawid Niemczyk  
       
Margareta Moritz
lekcja opis zastępca uwagi   
1 1 TL - Uczniowie przychodzą później    
2 4 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 4 Tb - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi    
1 P1 Daniel Szczypior  
       
Grzegorz Piwowarczyk
lekcja opis zastępca uwagi   
5 3 Td(2) - laboratorium transportowo-spedycyjne, 10 Małgorzata Wiszniewska za nieobecny oddział

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.