Previous Next

Rekrutacja na praktyki zagraniczne w Wiedniu

Rekrutacja na praktyki zagraniczne w Wiedniu

W dniu 24 września 2018 roku  gościliśmy w szkole przedstawiciela Firmy " LKW WALTER" z Wiednia pana Krzysztofa Adamczuka.  

Szkoła prowadzi współpracę z Austriackim Pracodawcą w zakresie odbywania praktyk zawodowych oraz podejmowania pracy przez absolwentów technik logistyk i technik ekonomista. Spotkanie z młodzieżą było okazją do zapoznania się z organizacją i profilami działalności bardzo dużej firmy logistycznej. Pan Krzysztof przedstawił ciekawą i szczegółową prezentację swojej Firmy. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał materiały informacyjne oraz drobne upominki reklamowe. W czasie pobytu u nas specjalisty ds. HR z Firmy LKW WALTER zostały przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne w języku niemieckim z uczniami, którzy złożyli formularze aplikacyjne  na praktyki zagraniczne w Wiedniu.

 

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.