Previous Next

Wystawa „W drodze do Niepodległości”

W naszej szkole można obejrzeć wystawę „W drodze do niepodległości”. Prezentuje ona trudną drogę Polaków do odzyskania niepodległości i kształtowania się polskiej państwowości.

Wystawa jest zorganizowana dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedstawia ona wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości. Plansze prezentują sylwetki wybitnych Polaków tamtego okresu. Wystawa została udostępniona szkole  przez Bank Pocztowy S.A. , została ona zorganizowana pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Wystawę można oglądać od 02.10 do 06.10.2018 r. w godz. 8.00 – 16.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do obejrzenia wystawy zapraszamy wszystkie klasy naszej szkoły oraz szkół ponadgimnazjalnych i podstawowych  powiatu starogardzkiego.

Stanisława Głąb-Brandt

                                                                    

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.