Previous Next

Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka

Jak co roku przystąpiliśmy do  Powiatowego Konkursu pt.„Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego” w ramach „Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) na lata 2018-2022”.

Konkurs miał na celu zwiększenie i utrwalenie poziomu wiedzy oraz świadomości młodzieży szkolnej w zakresie ryzykownych zachowań i chorób przenoszonych drogą płciową, w tym zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego, a także popularyzowanie nawyku regularnego wykonywania badań profilaktycznych w kierunku wczesnego wykrywania chorób nowotworowych.

20 listopada 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu  w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim.

Laureatką  prezentacji multimedialnych została nasza uczennica, Karolina Moller z klasy 1 Tb, która zajęła III miejsce w tym konkursie.  Edukatorem była Iwona Grudzińska, pedagog szkolny.

Koordynator szkolny-Iwona Grudzińska

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.