Previous Next

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

 

W dniu 17 grudnia 2018 roku Marszałek wręczył stypendia  dla najlepszych uczniów szkół zawodowych.

Stypendia są finansowane ze środków Unii Europejskiej, zostały przyznane uczniom szkół zawodowych. O stypendium ubiegało się wielu uczniów z naszego województwa. Stypendium w wysokości 150 zł przez 10 miesięcy w kategorii przedmiotów zawodowych w naszej szkole przyznano dla 16 uczniów.  

         

Lp.

Klasa

Imię

Nazwisko

1.

4 Td

Magda

Bendyk

2.

4 Td

Dawid

Kilijan

3.

2 Tbl

Andrzej Herbert

Zdrojewski

4.

3 Ta

Oliwia

Kuczkowska

5.

4 Ta

Oliwia

Dąbrowska

6.

4 Ta

Weronika

Majkowska

7.

2 Ta

Marcin

Rogowski

8.

3 Tbl

Kacper

Stark

9.

4 Td

Szymon

Liwandowski

10.

4 Ta

Natalia

Bławat

11.

4 Ta

Natalia

Paszkowska

12.

4 Td

Damian

Bykowski

13.

4 Td

Szymon

Bielski

14.

3 Tbl

Paulina

Wojtan

15.

4 Ta

Michał

Jankowski

16.

3 Tb

Alicja

Blomberg

 

 W Gali stypendialnej, która  odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku uczestniczył wraz z uczniami dyrektor szkoły pan Tadeusz Burczyk. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym stypendystom oraz życzymy dalszych osiągnięć w nauce a otrzymane stypendia niech będą stymulatorem Waszego dalszego rozwoju.

         Stanisława Głąb-Brandt

Kierownik praktycznej nauki zawodu

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.