Previous Next

FINAŁ X KONKURSU WIEDZY O PRZEDSIĘBIOROCZOŚCI

7 marca 2019 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbył się finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości. Konkurs organizowany był po raz dziesiąty.

W trakcie finału uczestnicy rozwiązywali test, który zawierał 30 pytań.

W trakcie sprawdzania testów przez jury młodzież wysłuchała wykładów pt.: "Inspirujący lider - między teorią a praktyką”, który poprowadziła pani Karolina Styk, Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi PRESS GLASS SA, „Zarządzanie sprzedażą - czy warto postawić na karierę w sprzedaży?”, który poprowadziła pani Anna Sperska, wykładowca WSAiB, „Kto może zostać przedsiębiorcą – o predyspozycjach przedsiębiorczych i tym gdzie warto zaczynać pierwszy biznes”, który poprowadziła pani Maja Stoppa, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, a także „Tworzymy przestrzeń dla biznesu”, który poprowadziła pani Agata Stańczak, Pomorski Klub Biznesu.

W tym roku nasza szkoła otarła się o podium. Nasz uczeń – Kacper Wroński zdobył 21 punktów, aby stanąć na podium trzeba było mieć 1 punkt więcej.

Gratulujemy zwycięzcom i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczny XI finał!

Lucyna Szczypior

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.