Previous Next

Targi AKADEMIA 2019 na Uniwersytecie Gdańskim

149 uczniów  Technikum Nr 1 im. Noblistów Polskich w ZSE z  klas maturalnych wraz z nauczycielami wzięło udział  w Targach Akademia organizowanych już po raz 25 na Uniwersytecie Gdańskim.

W jakim celu?  To wyjątkowa okazja do zapoznania się z ofertą dziesiątek szkół wyższych z całej Polski i niemal wszystkich uczelni województwa pomorskiego, ofertą kursów maturalnych, językowych i szkół pomaturalnych, spotkań z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na temat matur, matury próbne oraz inspirujące wykłady.

Swoją bogatą ofertę zaprezentował Uniwersytet Gdański. W ramach rekrutacji na rok akademicki 2019/2010 uczelnia oferuje ponad 80 kierunków studiów na wszystkich poziomach kształcenia, a w planach jest uruchomienie dziewięciu nowych, m.in. Informatyka o profilu praktycznym, Zarządzanie instytucjami służby zdrowia, Produkcja form audiowizualnych.

To także ostatni moment, aby poznać swoje możliwości i niedociągnięcia tuż przed prawdziwymi egzaminami w maju.

Opiekunowie: Iwona Grudzińska, Ewa Balcerzak, Katarzyna Ludwig, Wojciech Wardyn, Emilia Kowalska, Lucyna Bielińska-Sytek.

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.