Logistyk w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Jesteśmy w finale !!! Z wielką radością informujemy, że uczeń klasy 4 Td kształcący się w zawodzie technik logistyk – Łukasz Libera, uzyskał tytuł finalisty III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Cieszymy się z sukcesu naszego ucznia. Trudno o lepszą motywację do dalszej nauki i pracy. Udział w olimpiadzie to nie tylko walka o wynik, to szansa na dobry początek kariery zawodowej w logistyce oraz studia na prestiżowych uczelniach logistycznych.

Etap finałowy odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana jest przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 Mariusz Bełczącki

 

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.