Nagrody ufundowane przez Pracodawców 2014-2015 - Zakończenie

Pracodawcy współpracujący ze szkołą  ufundowali nagrody dla najlepszych uczniów w poszczególnych zawodach. Sponsorzy wraz z dyrektorem szkoły panem Tadeuszem Burczykiem i kierownikiem praktycznej nauki zawodu panią Stanisławą Głąb-Brandt przekazali ufundowane nagrody najlepszym uczniom:

1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „HEROLD” Spóła Jawna w Zblewie  ufundowało nagrodę  - tablet dla  najlepszego ucznia w zawodzie technik ekonomista - dla Agnieszki Formella ze średnią ocen 5,50 z klasy 3 Ta, nagrodę  wręczyła  współwłaścicielka firmy - pani Lucyna Herold.

2. Najlepsza uczennicą w zawodzie technik logistyk ze średnią 5,50  jest Agata Seroka z klasy 2 Td. Nagrodę dla Agaty ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Tomax” w Starogardzie Gdańskim - nagrodę - tablet wręczył dyrektor firmy pan Jacek Lech.

3. W bieżącym roku szkolnym mamy finalistę Olimpiady Logistycznej w Poznaniu- jest to Michał Bieliński z klasy 3 td. Nagrodę dla Michała ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo- Usługowe "BOŚ-MET" Spółka Cywilna w Zblewie. Pani Dorota Boś - właścicielka Firmy nie mogła przybyć - więc o wręczenie nagrody poprosiliśmy panią Lucynę Herold.

4. Przedsiębiorstwo PESTAR Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością  w Starogardzie Gdańskimufundowało nagrodę rzeczową - tablet dla najlepszego ucznia w zawodzie technik handlowiec -  dla Doroty Czubkowskiej z klasy 2 Tch   . Nagrodę wręczył dyrektor przedsiębiorstwa PESTAR  pan Mariusz Skarbek.

5.  Najlepszym uczniem w zawodzie technik organizacji reklamy jest Ewelina Belka z klasy 1 Tcr. Nagrodę dla Eweliny ufundowała Firma Hurtownie Budowlane BROKER .którą otrzymała ona z rąk dyrektora firmy Pana Waldemara Kałuskiego.

6.  Przedsiębiorstwo Handlowe" STELLA" w Starogardzie Gdańskim  ufundowało nagrodę dla najlepszego ucznia w zawodzie technik informatyk - jest nim Piotr Erdanowski z klasy 2 Ti. Nagrodę dla Piotra -również tablet- wręczyła pani Krystyna Stella  -   właścicielka przedsiębiorstwa.

7. Najlepszą uczennicą w zawodzie technik obsługi turystycznej jest Karolina Olejniczak- z klasy 2 Tbt. Firma Tomax ufundowała  drugą nagrodę, którą wręczył pan dyrektor Jacek Lech.

Składamy serdeczne podziękowania fundatorom za przyznane nagrody  a  nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

Stanisława Głąb-Brandt

© 2018 ZSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.