Logistycy z wizytą w Centrum Logistycznym 7r Solution

26 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy 1 TbL oraz 3 Td w ramach projektu pt. „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” odbyli wizytę studyjną w Centrum Logistycznym 7r Solution w Gdańsku.

7r Solution to firma, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki magazynowej oraz dystrybucji. Centrum Logistyczne specjalizuje się w realizacji zaawansowanych rozwiązań logistycznych wymagających nowoczesnych narzędzi IT, doświadczenia oraz ludzi dysponujących wiedzą ekspercką.

W czasie zwiedzania w potężnym magazynie uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda droga produktu od dostarczenia do magazynu, poprzez zamówienie klienta do etapu końcowego, czyli kompletacji, pakowania i wysyłki zamówienia. Zademonstrowano nam również kilka czynności magazynowych z wykorzystaniem różnych środków transportu wewnętrznego. Dzięki wycieczce uczniowie wzbogacili wiedzę dotyczącą branży logistycznej.

Składamy podziękowania kadrze zarządzającej magazynem za możliwość zorganizowania wycieczki przedmiotowej, która na długo pozostanie w pamięci uczniów i z pewnością zachęci ich do dalszego zdobywania i rozwijania umiejętności logistycznych.

 

 

Mariusz Bełczącki 

Katarzyna Ludwig

ďťż