SPORT


Półfinały w futsalu dziewcząt zakończone pozytywnie :)2017-12-18
Półfinały w futsalu dziewcząt zakończone pozytywnie :)

Kolejny sportowy sukces. Nasze zawodniczki awansowaly do finału Mistrzostw Powiatu w futsalu dziewcząt. Wysoki poziom gry, pelna koncentracja i piękne bramki. :) wyniki spotkań : ZSE-ZSZ 1:0 ( Agata Wirkus) ZSE- Bolesławowo 3:0 (Agata Wirkus, Natalia Muller , Maria Zabrocka) ZSE- SKórcz 2:2 (Agata Wirkus, Maria Zabrocka) Jeszcze raz brawa i powodzenia za tydzień we wtorek na finałach :)

więcej >>>
W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny2017-12-16
W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny

W piątek 08.12.2017 odbył się turniej halowej piłki nożnej ”W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny” W ramach tego turnieju  rozegrany został także konkurs wiedzy na temat legendy polskiego futbolu - nasi przedstawiciele Patryk Mońka i Kacper Holer zajęli III miejsce ! BRAWO ! W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych oraz ekipa Powiatu Starogardzkiego - łącznie 8 drużyn.

więcej >>>
ZSE MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW2017-12-04
ZSE MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Tak ! Tak ! Tak ! Stało się ! :) Nasi szczypiorniści zostali mistrzami powiatu ! Piękna gra, głośni kibice, zgrane akcje , fenomenalne rzuty i obrona pokazały poraz kolejny , że warto walczyć i to jak piękny jest każdy sport i emocje z nim związane :) BRAWO dla reprezentacji i pani trener Alicji Wąsowskiej ! Wyniki spotkań : I LO - ZSE 7:20

więcej >>>
Wicemistrzostwo powiatu w futsalu chłopców !2017-12-03
Wicemistrzostwo powiatu w futsalu chłopców !

Zła passa pokonana- nareszcie podium !!! :) - podczas Finałów Mistrzostw Powiatu w futsalu chłopców wygraliśmy pierwszy mecz z reprezentacją II LO 2:0

więcej >>>
Dzień Dawcy Szpiku w naszej szkole -KOMÓRKOMANIA2017-12-02
Dzień Dawcy Szpiku w naszej szkole -KOMÓRKOMANIA

W  piątek 24 listopada 2017 roku już po raz drugi w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję  rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

więcej >>>
Dobre wieści napłynęły z Czarnej Wody2017-12-01
Dobre wieści napłynęły z Czarnej Wody

Dobre wieści napłynęły z Czarnej Wody, gdzie reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w Półfinałach Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej chłopców.

więcej >>>
Półfinały Mistrzostw Powiatu w futsalu chłopców2017-11-12
Półfinały Mistrzostw Powiatu w futsalu chłopców

Za nami Półfinały Mistrzostw Powiatu w futsalu chłopców. Rozegraliśmy mecze z Czarną Wodą - wygrywając 5:1 Skórczem - wygrywając 6:1 i z ZSZ - przegrywając 1:2 W poniedziałek FINAŁY i kolejna dawka emocji ! :) Zachęcamy do kibicowania bo ostatnio trybuny milczały ... Gole zdobyli : Szymon Machnikowski (6) , Dominik Porazik (2) , Konrad Plata (1) ,Patryk Mońka (1), Alan Gienieczko (1), Artur Szulit (1) opiekun : p. Iwona Walendzik

więcej >>>
26 Bieg Kociewski z polpharmą2017-10-15
26 Bieg Kociewski z polpharmą

07.10.2017 odbył się 26 Bieg Kociewski z polpharmą . Jak co roku nasza szkoła była współorganizatorem i kilkudziesięciu naszych uczniów wspomagało OSiR wskazując drogę biegającym :) Oczywiście nie zabrakło również biegających reprezentantów, a wśród nich:Świderski Paweł, Rogowski Marcin, Jackowski Piotr, Guzińska Justyna, Szwarc Michał , Medzech Adam Gratulujemy ! Dystans 10 km to nie przelewki ;)

więcej >>>
Drużynowe biegi przełajowe w Skórczu2017-10-05
Drużynowe biegi przełajowe w Skórczu

1 punkt zabrakł nam do zdobycia 2 miejsca w sztafecie chłopców !!!! także znowu mały niedosyt... ;) ale oczywiście gratulujemy i cieszymy się z brązowych medali :) Skład drużyny wg kolejności ukończenia biegu: Patryk Mońka, Tomasz Bianek, Piotr Jackowski, Kacper Wroński, Adrian Karbowski Dziewczęta zajęły miejsce 5 .

więcej >>>
Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych2017-10-03
Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych

Dnia 03.10.2017 (wtorek) w starogardzkim MOS ie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. Nasi reprezentanci : Wiktoria Czerw (2ta) , Patryk Skonieczny (2ta) , Patryk Mońka (2ta) , Damian Brzoskowski (3tc) po spotkaniach w grupie z reprezentantami II LO i z Owidza , a następnie z reprezentantami ZSZ zajęli 5 miejsce 

więcej >>>
Bieg Erasmus +2017-09-30
Bieg Erasmus +

28 SEKUND zabrakło naszym szkolnym bohaterom aby wskoczyć na podium w kategorii sztafet równo mieszanych na międzynarodowych zawodach Biegu Erasmus + w sobotę , które odbyły się w Warszawie !!! To baaaaardzo mało ! Dlatego mimo 4 miejsca (które jest najbardziej nielubianym miejscem dla sportowca) na 12 startujących w tej kategorii - G R A T U L U J E M Y !!!

więcej >>>
Półfinały Mistrzostw Powiatu w badmintonie drużynowym2017-09-28
Półfinały Mistrzostw Powiatu w badmintonie drużynowym

W dniach 27 i 28 września odbyły się Półfinały Mistrzostw Powiatu w badmintonie drużynowym . 

więcej >>>

   [Następna] [Ostatnia Strona]

Archiwum