Realizacja programu kulturowego - Przylądek Formentor2017-05-31
Realizacja programu kulturowego  - Przylądek Formentor

Kolejną wycieczką na Majorce był wyjazd 31.05 na Przylądek Formentor, uważany przez wielu jako najpiękniejszy zakątek hiszpańskiej Majorki. Jest on najbardziej wysuniętą na północny-wschód częścią wyspy.

więcej >>>
Wizyta monitorująca Wielka Brytania2017-05-30
Wizyta monitorująca Wielka Brytania

Z wielką przyjemnością uczestnicy praktyk w Wielkiej Brytanii gościli u siebie z wizytą monitorującą pana Tadeusza Burczyka, dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych, oraz panią Monikę Kończyk, pomorską kurator oświaty.

więcej >>>
PRAKTYKI ZAWODOWE W LIZBONIE - TECHNIK INFORMATYK2017-05-26
PRAKTYKI ZAWODOWE W LIZBONIE - TECHNIK INFORMATYK

Dnia 21.05.2017 uczniowie z trzecich klas informatycznych (3Ti i 3Tei) wraz Panią Emilią Chilicką wyjechali na praktyki zawodowe do Lizbony. Praktyki odbywają się w firmie CINEL, czyli Centrum Kształcenia Zawodowego Przemysłu Elektronicznego, Energii, Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych. Misją placówki jest kształcenie specjalistów. 

więcej >>>
Realizacja programu kulturowego - Majorka śladami Chopina2017-05-26
Realizacja programu kulturowego  - Majorka śladami Chopina

W piątek 26 maja młodzież uczestniczyła w wycieczce do Valldemossy – najsłynniejszej miejscowości na Majorce, która zawdzięcza swą popularność kompozytorowi i pianiście Fryderykowi Chopinowi oraz francuskiej pisarce George Sand. Miejscowość ta, to urocze miasteczko liczące ponad 2000 mieszkańców, położone na wzgórzu, gdzie wąskie uliczki i kamienne domy zdają się być przyklejone do górskiego zbocza.

więcej >>>
POWIATOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY2017-05-25
POWIATOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY

Dnia 25 maja 2017 r w Starogardzie Gdańskim odbyły się IV Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy szkół ponadgimnazjalnych, organizowane przez Kociewskie Centrum Zdrowia. Do zawodów przystąpiło 5 szkół, rywalizacja odbywała się w 4 osobowych drużynach

więcej >>>
ALKO-STOP2017-05-25
ALKO-STOP

W maju uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach dotyczących przeciwdziałania prowadzeniu pojazdów pod wpływem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych pod nazwą ALKO-STOP.

 

więcej >>>
WIZYTA MONITORUJĄCA W LIZBONIE2017-05-25
WIZYTA MONITORUJĄCA  W LIZBONIE

25 maja 2017 roku Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych Pan Tadeusz Burczyk przyjechał do Lizbony na wizytę monitorującą.

więcej >>>
POBIJMY REKORD CZYTANIA W JEDNYM DNIU !!!2017-05-23
POBIJMY REKORD CZYTANIA W JEDNYM DNIU !!!

1 czerwca 2017 o godz. 10.00 przystępujemy do ogólnopolskiej akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam”. Przedsięwzięcie promuje czytelnictwo wśród młodzieży.

Tego dnia uczniowie z całej Polski zbierają się w swoich szkołach, aby wspólnie czytać  - każdy to, na co ma ochotę.

więcej >>>
Realizacja programu kulturowego po Majorce2017-05-22
Realizacja programu kulturowego po Majorce

W sobotę 20 maja odbyła się wycieczka objazdowa po wyspie. Wyjechaliśmy w kierunku północnej części wyspy odwiedzając najpierw sanktuarium w Lluc, gdzie mogliśmy zobaczyć słynną figurę Czarnej Madonny. Klasztor wybudowano w miejscu pojawiania się figurki Czarnej Madonny pastuszkowi Łukaszowi. Stamtąd wyruszyliśmy piękną i niebezpieczną Drogą Węża, jedną z najbardziej krętych serpentyn w Europie, biegnącą w dół zboczami Seera de Tramontana do portu pirackiego Sa Calobra.

więcej >>>
Wizyta monitorująca - Majorka2017-05-22
Wizyta monitorująca - Majorka

W dniach od 19 do 22 maja 2017r. odbyła się wizyta monitorująca praktyki odbywane przez uczniów technika obsługi turystycznej w hotelach na Majorce. Monitoring przeprowadzony został przez dyrektora szkoły pana Tadeusza Burczyka, etatowego członka Zarządu Powiatu pana Patryka Gabriela oraz koordynatora projektu panią Margaretę Moritz

więcej >>>
ZŁOTO DLA CHŁOPAKÓW I BRĄZ DLA DZIEWCZĄT!!!! MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. JEST ZŁOTO!!!2017-05-18
ZŁOTO DLA CHŁOPAKÓW I BRĄZ DLA DZIEWCZĄT!!!! MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. JEST ZŁOTO!!!

18 maja na boiskach przy I LO, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

więcej >>>
Spotkanie z rodzicami uczniów w zawodzie Technik Informatyk - praktyki Wielka Brytania2017-05-16
Spotkanie z rodzicami uczniów w zawodzie Technik Informatyk - praktyki Wielka Brytania

Dyrektor Szkoły przedstawił rodzicom najważniejsze informacje o projekcie zagranicznych praktyk zawodowych Wielkiej Brytanii. Przedstawił zadania i cele projektu, zasady finansowania, zasady wyjazdu, sposoby realizacji poszczególnych etapów projektu, regulaminy oraz możliwości spędzania wolnego czasu przez praktykantów.

więcej >>>

[Pierwsza Strona] [Poprzednia] [Następna] [Ostatnia Strona]