PRAKTYKI ZAWODOWE NA WYSPACH BRYTYJSKICH – PROGRAM KULTUROWY2018-06-02
PRAKTYKI ZAWODOWE NA WYSPACH BRYTYJSKICH – PROGRAM KULTUROWY

Uczestnicząc w praktykach zawodowych w Wielkiej Brytanii uczniowie maja okazję bliżej poznać historię, kulturę , obyczaje panujące w tym kraju. W dniach 27 i 28 maja 2018r.grupa logistyków z opiekunami i panem dyrektorem wzięła udział w wycieczkach do Londynu i Brighton.

więcej >>>
Podwójne ZŁOTO " PLAŻOWICZÓW" z Ekonomika2018-05-29
Podwójne ZŁOTO " PLAŻOWICZÓW" z Ekonomika

Podwójne ZŁOTO " PLAŻOWICZÓW" z Ekonomika.

 Dziewczęta i chłopcy wygrywają Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w siatkówce plażowej i zagrają na plaży w Gdyni w Wielkim Finale.

więcej >>>
SUKCES W KONKURSIE PUBLICYSTYCZNYM IM. EDMUNDA FALKOWSKIEGO2018-05-28
SUKCES W KONKURSIE PUBLICYSTYCZNYM IM. EDMUNDA FALKOWSKIEGO

Już po  raz dwudziesty Towarzystwo Miłośników Ziemi Kociewskiej, którego długoletnim prezesem był Edmund Falkowski zorganizowało konkurs publicystyczny Jego imienia. Celem konkursu jest upamiętnienie tego zasłużonego działacza kultury oraz zainteresowanie problematyką regionalną, historią, tradycją, kulturą, współczesnym obliczem Kociewia.

więcej >>>
Niezwykłe spotkanie w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej2018-05-28
Niezwykłe spotkanie w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej

21 maja 2018 roku o godzinie 17:00 w Czytelni Popularnonaukowej w Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Bernarda Sychty miało miejsce niezwykłe wydarzenie kulturalne. Dyrekcja Biblioteki Miejskiej oraz Starogardzkie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki zaprosili bardzo znanych aktorów Zespołu Teatru Narodowego w Warszawie: Dorotę Landowską i Mariusza Bonaszewskiego.

więcej >>>
LOGISTYCY NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH W WIELKIEJ BRYTANII2018-05-26
LOGISTYCY NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH W WIELKIEJ BRYTANII

W niedzielę 20 maja 2018r. kolejna grupa młodzieży wraz z nauczycielami wyleciała na Wyspy Brytyjskie.  Realizując projekt dziesięcioro uczniów z klasy III TD kształcących się w zawodzie technik logistyk odbywa dwutygodniowe praktyki zawodowe w położonym nad Kanałem La Manche  Portsmouth w Wielkiej Brytanii.

więcej >>>
Porozumienia o współpracy z pracodawcami2018-05-23
Porozumienia o współpracy z pracodawcami

W celu zapewnienia wzajemnych, uzupełniających się działań na rzecz kształcenia zawodowego dostosowanego do potrzeb pracodawców i lokalnego rynku pracy w branży obsługi turystycznej oraz organizacji reklamy szkoła podpisała kolejne porozumienia o współpracy z panem Michałem Chajewskim właścicielem Hotelu Ren oraz z panią Renatą Połomską właścicielką Firmy reklamowej R-PR.W Firmach tych nasi uczniowie aktualnie odbywają praktyki zawodowe.

więcej >>>
Marsz Nordic Walking na 100 - lecie Odzyskania Niepodleglości2018-05-23
Marsz Nordic Walking na 100 - lecie Odzyskania Niepodleglości

Dnia 9 maja 2018 r. na zaproszenie Kuratorium Oświaty w Gdańsku, które włączyło się w realizację sportowego wydarzenia Pomorza wzięliśmy udział w "Marszu Nordic Walking na 100- lecie Odzyskania Niepodległości RP". Organizatorami marszu była Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Polska Federacja Nordic Walking.
Celem imprezy było uczczenie 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski i próba uzyskania 100 kilometrowego dystansu przez startujące drużyny.

więcej >>>
PRACODAWCO!!!! PRZYJMIJ UCZNIA NA STAŻ LUB NA PRAKTYKĘ2018-05-22
PRACODAWCO!!!! PRZYJMIJ UCZNIA NA STAŻ LUB NA PRAKTYKĘ

Powiat Starogardzki poszukuje pracodawców chętnych do przyjęcia ucznia na praktykę zawodową lub staż zawodowy, organizowany w ramach projektu pn. „Wybieram przyszłość zawodową – podniesienie jakości szkolnictwa  zawodowego w Powiecie Starogardzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

więcej >>>
Wolontariusze dla Hospicjum2018-05-22
Wolontariusze dla Hospicjum

Przy współpracy ze Stowarzyszeniem „ Można Inaczej” uczniowie naszej szkoły –wolontariusze, wraz z opiekunem Iwoną Grudzińską, włączyli się w pomoc w przygotowania do imprezy pn” I kociewski Piknik dla Hospicjum. Piknik rozpoczął przemarsz z parkingu przy Parafii pw. NMP Matki Kościoła przy ul. Bohaterów Getta, z którego uczestnicy przeszli do CRL Medpharma w Nowej Wsi Rzecznej.

więcej >>>
ZŁOTO DLA DZIEWCZĄT!!!!2018-05-17
ZŁOTO DLA DZIEWCZĄT!!!!

ZŁOTO DLA DZIEWCZĄT!!!! MISTRZYNIAMI POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ZOSTAJĄ DZIEWCZĘTA Z ZSE!

więcej >>>
BEZPIECZNI NA DRODZE2018-05-16
BEZPIECZNI NA DRODZE

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów każdego roku przystępujemy do realizacji programu edukacyjno-profilaktycznego „ Bezpieczni na  drodze”, który prowadzi doświadczony ratownik medyczny Pan Włodzimierz Roznerski.  Tegoroczne przedsięwzięcie miało miejsce 20 kwietnia 20118 roku w Pomorskiej Szkole Wyższej i było realizowane przy wsparciu Starostwa Powiatowego. Uczestnikami byli uczniowie klas pierwszych.

więcej >>>
ZŁOTE CHŁOPAKI!!!! TYTUŁ OBRONIONY!!! ZSE MISTRZEM POWIATU!!2018-05-16
ZŁOTE CHŁOPAKI!!!! TYTUŁ OBRONIONY!!! ZSE MISTRZEM POWIATU!!

ZŁOTE CHŁOPAKI!!!! TYTUŁ OBRONIONY!!! ZSE MISTRZEM POWIATU!! MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. KOLEJNE ZŁOTO!!!

więcej >>>

[Pierwsza Strona] [Poprzednia] [Następna] [Ostatnia Strona]