Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nagrody Starosty Starogardzkiego w latach 2010- 2020

Nagrody Starosty Starogardzkiego w latach 2010- 2020

Najlepsi  absolwenci techników - nagrody Starosty Starogardzkiego dla osób, które  najlepiej zdały egzamin z przygotowania zawodowego w latach  2010-2015

Lp.

 Zajęte miejsce

Rok 2010-2011

Rok 2011-2012

Rok 2012-2013

Rok 2013-2014

Rok 2014-2015

1

I

 

----------------------

 

Michał Bławat                  -technik ekonomista

 

 

Martyna Kwaśniewska                - technik ekonomista

 

Szymon Gronowski           -technik handlowiec

 

-------------------

2

II

 

1. Iwona  Gromowska        - technik ekonomista

 

 

2. Ewelina  Stangel- technik ekonomista

 

 

Leszek Landowski       - technik ekonomista

 

Michał Olejniczak                         - technik logistyk

 

Mariola Falgowska                            - technik ekonomista

 

Karolina Tusk                - technik ekonomista

3

III

 

Anna Borkowska                      - technik ekonomista

 

 

Marek Grabowski   - technik informatyk

 

Angelika Radtka - technik ekonomista

 

Artur Pazda         -technik logistyk

 

Klaudia Rożek     -technik obsługi turystycznej

 

Daniela Keister   -technik ekonomista

 

Agata Borowska                           - technik ekonomista

 

Nagrody Starosty Starogardzkiego dla najlepszych absolwentów technikum

 

  Rok 2016

Najlepsze wyniki na egzaminach zawodowych uzyskali absolwenci z  naszej szkoły, zdobywając wszystkie nagrody zarówno w zawodach o dwóch jak i trzech kwalifikacjach. Łącznie w powiecie starogardzkim przyznano 7 nagród pieniężnych i wszystkie trafiły do naszych absolwentów.  Z rąk Starosty, Wicestarosty oraz przewodniczącego Rady Powiatu nagrody otrzymali: 

absolwenci technikum w zawodach o 2 kwalifikacjach 

Klaudia Peplińska- technik handlowiec

Natalia Schützmann- technik handlowiec

Agnieszka Formella - technik ekonomista

 Daria Jankowska- technik ekonomista

absolwenci technikum w zawodach o 3 kwalifikacjach

​Michał Bieliński

Oskar Poziemski

 

    Rok  2017

Starosta Starogardzki pan Leszek Burczyk przyznał nagrody dla najlepszych absolwentów   techników pod względem zdawalności egzaminów zawodowych. Nasi absolwenci zdobyli wszystkie nagrody w kategorii najlepszych wyników na egzaminach zawodowych spośród wszystkich szkół zawodowych w powiecie starogardzkim.                        

Nagrody otrzymali:  

 1.Patrycja Dolna,

  1. Natalia Bielang,  
  2. Klaudia Stosik,
  3. Mateusz Boczarski,
  4. Paweł Leppek,
  5. Piotr Erdanowski
  6. Dawid Żółnowski.

 Nagrody pieniężne wręczone zostały w czasie sesji w obecności  radnych powiatu, dyrektora szkoły oraz zaproszonych rodziców i gości.

 

   Rok  2018

    Najlepsze wyniki na egzaminach zawodowych uzyskali absolwenci z  Ekonomika,  zdobywając wszystkie nagrody zarówno w zawodach o dwóch jak i trzech kwalifikacjach. Łącznie w powiecie starogardzkim przyznano 6 nagród pieniężnych i wszystkie trafiły do absolwentów z Zespołu Szkół Ekonomicznych.  Z rąk starosty pana Leszka Burczyka, wicestarosty pana Kazimierza Chyły oraz przewodniczącego Rady Powiatu pana Wiesława Brzoskowskiego nagrody otrzymali: 

 - absolwenci technikum w zawodach o 2 kwalifikacjach                                                               

1.Przemysław Birna- technik handlowiec                                                                                      
2.Monika Kubisz- technik handlowiec                                                                                                    
3. Weronika Moroń-  technik ekonomista                                                                                                                    
- absolwenci technikum w zawodach o 3 kwalifikacjach                                                                    
1. Maciej Brzozowski- technik logistyk                                                                                                           
2. Krzysztof  Plona - technik logistyk                                                                                                 
3.Dominik Porazik- technik logistyk

 

  Rok  2019

Dnia 25 września 2019 roku podczas sesji Rady Powiatu najpierw odbyło się rozdanie nagród dla najzdolniejszych absolwentów.  Technikum nr 1 przy Zespole Szkól Ekonomicznych okazało się najlepsze  wśród wszystkich techników szkół powiatu starogardzkiego i tylko nasi uczniowie otrzymali nagrody z rąk starosty. 

Wśród nagrodzonych w dwóch kwalifikacjach znaleźli się: 

  1. Michał Jankowski- technik ekonomista
  2. Natalia Paszkowska - technik ekonomista
  3. Wiktoria Kłopotek

 Wśród nagrodzonych w trzech kwalifikacjach byli:

  1. Szymon Bielski
  2. Oskar Dywelski
  3. Joachim Toczek

 

   Rok 2020

Nagrody starosty- -w obydwu kategoriach w dwóch i trzech kwalifikacjach zdobyło 6 absolwentów naszej szkoły.

Należą do nich:

  1. Stark Kacper- technik informatyk
  2. Plona Grzegorz - technik logistyk
  3. Kulczyński Alan – technik logistyk
  4. Sroka Patryk- technik logistyk
  5. Kuczkowska Oliwia- technik ekonomista
  6. Racka Dominika- technik ekonomista

Stanisława Głąb- Brandt

 

 

Data dodania: 2021-05-19 20:27:11
Data edycji: 2021-05-19 20:39:17
Ilość wyświetleń: 211
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej