Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nauczyciele / nauczane przedmioty

Nauczyciele / nauczane przedmioty

Nauczyciele i nauczane przedmioty

Lp.

Nazwisko

Imię

Nauczane przedmioty

1.    

Albrecht

Monika

zawodowe w branży reklamowej i bhp

2.    

Bahr

Zbigniew

matematyka

3.    

Balcerzak

Ewa

język polski

4.    

Balcerzak

Ireneusz

zawodowe w branży logistycznej i geografia

5.    

Bełczącki

Mariusz

zawodowe w branży logistycznej i ekonomicznej

6.    

Bielińska - Sytek

Lucyna

język polski

7.    

Bieńkowska

Elwira

matematyka

8.    

Borzyszkowska

Sylwia

język angielski

9.    

Burczyk

Tadeusz

chemia, informatyka

10.                

Chyła

Beata 

język niemiecki

11.                

Cybula

Michał

zawodowe w branży automatyka

12.                

Czarna

Alicja

historia

13.                

Czepirska

Joanna

język niemiecki

14.                

Dalecki

Krzysztof

religia

15.                

Derda

Stella

przedmioty zawodowe

16.                

Derecka

Elżbieta

matematyka

17.                

Dietrich

Małgorzata

przedmioty informatyczne

18.                

Ejsmond

Justyna

fizyka 

19.                

Gabriel

Łukasz

historia i teraźniejszość

20.                

Gemba

Anna

fizyka

21.                

Gila

Dorota

zawodowe w branży chemicznej

22.                

Gizela

ks. Maciej

religia

23.                

Głąb-Brandt

Stanisława

zawodowe ekonomiczne

24.                

Głodek

Danuta

język polski

25.                

Graban

Małgorzata

język angielski

26.                

Grudzińska

Iwona

pedagog

27.                

Grzelińska

Katarzyna

pedagog

28.                

Gunther

Alicja

język angielski

29.                

Janicka

Aneta 

zawodowe ekonomiczne

30.                

Jankowska

Ewelina

zawodowe w branży chemicznej

31.                

Jędrzejczyk

Jerzy

język polski

32.                

Kamińska

Kamila

rewalidacja

33.                

Kamiński

Piotr

wychowanie fizyczne

34.                

Kamiński

Jarosław

zawodowe w branży chemicznej

35.                

Kochanowski

Sławomir

zawodowe w branży reklamowej

36.                

Kodrycka

Karolina

wychowanie fizyczne

37.                

Kolasińska

Paulina

zawodowe w branży chemicznej

38.                

Kołakowski

Radosław

matematyka

39.                

Kowalska

Emilia

język angielski

40.                

Kryła

Łukasz

przedmioty zawodowe informatyczne i automatyki

41.                

Kurowska

Joanna

matematyka

42.                

Kuźnia

Łukasz

przedmioty zawodowe - automatyk

43.                

Langowska -Venulet

Beata 

zawodowe ekonomiczne

44.                

Lenz

Marcin

psycholog

45.                

Lewicka-Bierła

Monika

język polski

46.                

Liebrecht

Anna

wychowanie fizyczne

47.                

Lis

Oskar

przedmioty zawodowe - automatyk

48.                

Lorenz

Krzysztof

wychowanie fizyczne

49.                

Ludwig

Katarzyna

matematyka

50.                

Łabuńska

Magdalena

zawodowe w branży chemicznej

51.                

Łukaszczyk

Joanna

chemia

52.                

Łysakowski

Grzegorz 

wychowanie fizyczne

53.                

Mandrysz

Barbara

zawodowe w branży chemicznej

54.                

Marrero-Miszker

Sandra

język hiszpański

55.                

Maruszak

Małgorzata

język angielski

56.                

Mateńko

Justyna

język rosyjski

57.                

Mądrzejewski

Jacek

zawodowe w branży automatyki

58.                

Moritz

Margareta

geografia, zawodowe w branży turystycznej

59.                

Napiórkowski

Marek

zawodowe w branży chemicznej

60.                

Negowska

Alicja

język polski

61.                

Niemczyk 

Dawid

zawodowe w branży turystycznej, informatycznej

62.                

Olszowy

Paweł

zawodowe w branży chemicznej

63.                

Orłowska

Milena

zawodowe w branży hotelarskiej

64.                

Pączek

Robert

przedmioty informatyczne

65.                

Peta

Rafał

zawodowe w branży chemicznej

66.                

Peta

Rafał

bhp

67.                

Piechowska

Bożena

wychowanie fizyczne

68.                

Piechowska

Natalia

zawodowe w branży logistycznej

69.                

Piwowarczyk

Grzegorz 

zawodowe w branży logistycznej

70.                

Połom

Ewa

zawodowe w branży chemicznej

71.                

Połom

Monika

zawodowe w branży hotelarskiej

72.                

Prabucki

Andrzej

fizyka, przedmioty informatyczne

73.                

Prusiecki

Łukasz

język angielski

74.                

Pruski

ks. Piotr

religia

75.                

Rabczuk-Szarmach

Aneta 

biologia, zawodowe w branży turystycznej

76.                

Reszka

Sławomir

przedmioty zawodowe informatyczne i automatyki

77.                

Rychlicki

Wojciech

zawodowe w branży chemicznej

78.                

Sągol

Karol

zawodowe w branży chemicznej

79.                

Schwartz

Ewa

zawodowe w branży chemicznej

80.                

Simiński

ks. Łukasz

religia

81.                

Slosarska

Aleksandra

historia

82.                

Sobiechowska

Agata

wychowanie fizyczne i edb

83.                

Spych

Monika

psycholog

84.                

Strzeliński

Krzysztof

historia

85.                

Sumczyńska

Zofia

plastyka

86.                

Sutkowska

Dorota

język angielski

87.                

Szarmach

Marta

zawodowe w branży automatyki

88.                

Szczypior

Daniel

język angielski

89.                

Szczypior

Lucyna

zawodowe ekonomiczne

90.                

Szepiński

Emil

zawodowe w branży chemicznej

91.                

Szlachcikowska

Karolina

język niemiecki

92.                

Szulca

Elżbieta

zawodowe w branży handlowej

93.                

Świeczkowska

Małgorzata

język niemiecki

94.                

Ugowska

Danuta

zawodowe w branży chemicznej

95.                

Walendzik

Iwona

wychowanie fizyczne

96.                

Wardyn

Wojciech

wos, historia, historia i teraźniejszość

97.                

Wąsowska

Alicja

wychowanie fizyczne

98.                

Wątka

Katarzyna

zawodowe w branży hotelarskiej

99.                

Wierzba

Justyna

zawodowe w branży logistycznej

100.            

Wiszniewska

Małgorzata

zawodowe ekonomiczne

101.            

Zielińska

Monika

język niemiecki

102.            

Ziemba

Joanna

język angielski

103.            

Żygowski

Jacek

zawodowe informatyczne

Data dodania: 2019-04-02 07:52:03
Data edycji: 2023-09-28 13:53:40
Ilość wyświetleń: 12730
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej