Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele / nauczane przedmioty

Nauczyciele / nauczane przedmioty
Nauczyciele i nauczane przedmioty
Lp. Nazwisko Imię Nauczane przedmioty
1. Albrecht Monika zawodowe w branży reklamowej
2. Balcerzak Ewa język polski
3. Bełczącki Mariusz zawodowe w branży logistycznej i ekonomicznej
4. Bielińska - Sytek Lucyna język polski
5. Borzyszkowska Sylwia język angielski
6. Burczyk Tadeusz chemia, informatyka
7. Chrulska Dorota matematyka
8. Cybula Michał zawodowe w branży automatyka
9. Czepirska Joanna język niemiecki
10. Chyła Beata  język niemiecki
11. Derecka Elżbieta matematyka
12. Derda Stella przedmioty zawodowe
13. Dietrich Małgorzata przedmioty informatyczne
14. Ejsmond Justyna fizyka 
15. Fularczyk Tymoteusz zawodowe w braży chemicznej
16. Gizela ks. Maciej religia
17. Głąb-Brandt Stanisława zawodowe ekonomiczne
18. Głodek Danuta język polski
19. Graban Małgorzata język angielski
20. Gunther Alicja język angielski
21. Grudzińska Iwona PEDAGOG
22. Jankowska Ewelina zawodowe w braży chemicznej
23. Janicka Aneta  zawodowe ekonomiczne
24. Kamiński Piotr wychowanie fizyczne
25. Kamińska Kamila rewalidacja
26. Kamiński Jarosław zawodowe w braży chemicznej
27. Kodrycka Karolina wychowanie fizyczne
28. Kolasińska Paulina zawodowe w braży chemicznej
29. Kowalska Emilia język angielski
30. Kryła Łukasz przedmioty informatyczne
31. Kurowska Joanna matematyka
 32. Kuźnia Łukasz przedmioty zawodowe - automatyk
33. Langowska Beata  zawodowe ekonomiczne
34. Ludwig Katarzyna matematyka
 35. Łukaszczyk Joanna chemia
36. Łysakowski Grzegorz  wychowanie fizyczne
37. Macek Karol zawodowe w branży logistycznej
 38. Marczak Michał przedmioty zawodowe - automatyk
39. Marrero-Miszker Sandra język hiszpański
40. Maruszak Małgorzata język angielski
41. Mateńko Justyna język rosyjski
 42. Meller Edward przedmioty zawodowe - automatyk
43. Moritz Margareta geografia, zawodowe w braży turystycznej
44. Negowska Alicja język polski
45. Niemczyk  Dawid zawodowe w braży turystycznej
46. Olszowy Paweł zawodowe w braży chemicznej
47. Pączek Robert przedmioty informatyczne
48. Peta Rafał BHP
49. Piechowska Bożena wychowanie fizyczne
50.

Piechowska

Natalia

zawodowe w branży logistycznej

51. Piwowarczyk Grzegorz  zawodowe w branży logistycznej
52. Prabucki Andrzej fizyka, przedmioty informatyczne
53. Prusiecki Łukasz język angielski
 54. Pruski ks. Piotr religia
 55. Puckowska Alicja religia
56 Rabczuk-Szarmach Aneta  biologia, zawodowe w braży turystycznej
57. Reszka Sławomir przedmioty informatyczne
58. Sągol Karol zawodowe w braży chemicznej
59. Schwartz Ewa zawodowe w braży chemicznej
60. Slosarska Aleksandra historia
61. Sobiech Barbara zawodowe w braży chemicznej
62. Spych Monika PSYCHOLOG
63. Sumczyńska Zofia plastyka
64. Sutkowska Dorota język angielski
65. Szczepiński Emil zawodowe w braży chemicznej
66. Szczypior Daniel język angielski
67. Szczypior Lucyna zawodowe ekonomiczne
68. Szlachcikowska Karolina język niemiecki
69. Szulca Elżbieta zawodowe w branży handlowej
70. Świeczkowska Małgorzata język niemiecki
71. Ugowska Danuta zawodowe w braży chemicznej
72. Walendzik Iwona wychowanie fizyczne
73. Wardyn Wojciech wos, histora, historia i społeczeństwo
74. Wąsowska Alicja wychowanie fizyczne
75. Wiszniewska Małgorzata zawodowe ekonomiczne
 76. Zielińska Monika język niemiecki
77 Żygowski Jacek zawodowe informatyczne

 

Data dodania: 2019-04-02 07:52:03
Data edycji: 2021-05-20 08:47:01
Ilość wyświetleń: 4549
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej