Czcionka:

A+A-

Kontrast:

„Zagraniczne Praktyki Zawodowe Uczniów w Ekonomiku”

„Zagraniczne Praktyki Zawodowe Uczniów w Ekonomiku”

Kolejne praktyki europejskie w naszej szkole

 

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn. „Zagraniczne Praktyki Zawodowe Uczniów w Ekonomiku” z Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

 

Celem projektu jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu na stworzenie większych możliwości zatrudnienia, ukierunkowanie uczniów na dalszy rozwój, planowanie ścieżki kariery zawodowej i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Odbycie praktyki w krajach Unii Europejskiej pozwoli młodzieży porównać standardy w dziedzinie ekonomii, obsługi turystycznej i logistyki oraz wpłynie na efektywną edukację w zakresie języków obcych.

 

Projekt skierowany jest do uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista, technik logistyk oraz technik obsługi turystycznej. W ramach przyznanych środków uczniowie wyjadą na praktykę do Portugalii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii na okres od 3 do 6 tygodni. Dzięki realizacji projektu nasi uczniowie otrzymają niepowtarzalną szansę odbycia praktyk zawodowych w renomowanych przedsiębiorstwach zagranicznych.

Szykuje się niezwykle ciekawy rok szkolny!

 

Koordynator: Mariusz Bełczącki

Data dodania: 2019-11-24 18:37:33
Data edycji: 2019-11-27 09:34:26
Ilość wyświetleń: 394
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej