Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

III Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych – sukces naszych uczniów

III Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych – sukces naszych uczniów

W środę, 13 grudnia 2023 roku w Olivia Sky Club na terenie Olivia Centre odbyła się uroczysta gala finałowa podsumowująca III edycję GFKM Masters: Pomorskiego Turnieju Gier Decyzyjnych. Szkołę naszą reprezentowali: Jakub Bąk, Adrian Kołek, Krystian Galikowski i Mikołaj Spich z klasy III TP.

Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych to projekt, który uczy młodych ludzi zarządzania i przedsiębiorczości. Mają oni szansę na sprawdzenie swoich kompetencji w kontekście analiz biznesowych, jak również komunikacji i współpracy w zespole.

Podczas Turnieju zespoły pracują na strategicznych grach biznesowych Marketplace Simulations. Narzędzia te wykorzystywane są podczas kształcenia uczestników programu Executive MBA.

W III edycji Turnieju wzięło udział łącznie 36 zespołów z całego Pomorza. Sześć najlepszych drużyn dotarło do wielkiego finału, w którym podczas trzech dni rywalizacji walczyli o pierwsze miejsce i tytuł GFKM Masters.

GFKM jest to konkurs, który daje możliwość uczniom zdobycia bardzo cennego doświadczenia. Rywalizują między sobą najlepsze szkoły z całego województwa, a cenne rady dają im wykwalifikowani trenerzy biznesu, którzy na co dzień pracują z kadrą menedżerską średniego i wyższego szczebla.

Jesteśmy dumni z naszych kolegów z klasy III TP, którzy znaleźli się w tym zacnym gronie i przez trzy dni finału dzielnie i z sukcesami tworzyli swoją międzynarodową firmę produkującą rowery z włókna węglowego.

Trofea dla zwycięzców zostały wręczone przez gości specjalnych: reprezentantów Rady Fundacji GFKM prorektora Uniwersytetu Gdańskiego Arnolda Kłonczyńskiego i dr Jana Kuligowskiego, oraz Damiana Orła oraz prezeskę GFKM Jolantę Szydłowską.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego. Patronatu udzieliło także Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Partnerami wydarzenia były: Olivia Star Top i Intel.

Gratulujemy naszym reprezentantom i liczymy na to, że ich młodsi koledzy za rok również będą mieli okazję doświadczyć tej cennej nauki!

 

Lucyna Szczypior

Data dodania: 2023-12-13 14:35:20
Data edycji: 2023-12-15 14:35:34
Ilość wyświetleń: 289
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej