Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Podsumowanie projektu Patronage Klasse

Podsumowanie projektu Patronage Klasse

W środę 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie projektu klasy patronackiej we współpracy z firmą Siemens i Instytutem Goethego w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczestnicy projektu oraz dyrekcja szkoły: pan Tadeusz Burczyk- dyrektor ZSE oraz wicedyrektorzy pani Stanisława Głąb- Brandt i pan Mariusz Bełczącki.  

Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Michael Hermann- Head of SI LOG Talent & People Mgt Siemens AG Niemcy, pani Dorota Różańska- Manager of Shared Services i koordynatorka projektu z ramienia Siemensa, pani Anja Geissel- wicedyrektorka Instytutu Goethego w Warszawie oraz pani Agnieszka Skotarek- koordynatorka egzaminów w Instytucie.

Władze powiatu reprezentowali: pan Witold Sykutera- wicestarosta, pan Marek Gabriel- naczelnik wydziału edukacji oraz pani Lucyna Herold- etatowy członek Zarządu Powiatu.

12 uczniów z klas logistycznych, którzy zostali wybrani na podstawie poziomu znajomości języka niemieckiego, uczęszczało od października na dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego logistycznego. W grudniu 2023 r. wzięli oni udział w warsztatach soft skills prowadzonych przez trenerkę p. Martę Młyńską.

W kwietniu 2024 r. cała grupa wraz z koordynatorką projektu p. Karoliną Szlachcikowską odwiedziła siedzibę firmy Siemens w Warszawie. Poza zwiedzaniem firmy, zapoznaniem się z jej polityką, specyfiką, uczniowie spotkali się również z przedstawicielami Instytutu Goethego.

Uczniowie klasy patronackiej wzięli również udział w konkursie przygotowanym przez firmę Siemens w porozumieniu z Instytutem Goethego, w którym główną nagrodą były 3-tygodniowe praktyki w firmie Siemens w Warszawie. Zwycięzcami konkursu zostali Filip Kosk oraz Błażej Chmielecki, którym życzymy powodzenia i ciekawych doświadczeń!

Koordynatorka projektu Karolina Szlachcikowska

Data dodania: 2024-06-19 17:55:46
Data edycji: 2024-07-01 16:46:26
Ilość wyświetleń: 260
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej