Czcionka:

A+A-

Kontrast:

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

UROCZYSTE  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

W piątek 29 kwietnia odbyła się akademia z okazji uchwalenia Konstytucja 3 Maja powiązana  z zakończeniem roku szkolnego klas maturalnych. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście na czele z Naczelnikiem Wydziału Edukacji panem Markiem Gabrielem. 

 Pożegnanie maturzystów to ważne wydarzenie, którym towarzyszy wiele emocji. Cztery lata spędzone w murach tej szkoły to indywidualna historia każdego ucznia, ale również całej społeczności. Wszystko się zaczyna po to, by kiedyś się skończyć, jednak wspomnienia pozostają w pamięci na zawsze. Pan dyrektor Tadeusz Burczyk powiedział, że każdy uczeń pozostawia w historii szkoły ślad i jednocześnie ten ślad pozostaje w nim samym. Zdobyta wiedza i umiejętności powinny być wykorzystane przez maturzystów nie tylko na egzaminie dojrzałości, ale i w całym życiu.  Naczelnik Wydziału Edukacji, życząc powodzenia uczniom, zaznaczył, że mogą być dumni, z tego, że mieli okazję uczyć się w nowoczesnej szkole, otwartej na nowe technologie. W imieniu Rady Rodziców dziękowała i żegnała maturzystów przewodnicząca - pani Lucyna Herold. Uczniowie klas trzecich wręczyli abiturientom kwiaty, aby w ten symboliczny sposób podziękować za wspólne chwile. Część artystyczną przygotowała klasa II Tc z wychowawcą panią Anetą Janicką. Muzyczną oprawę zapewnili uczniowie naszej szkoły z udziałem samych maturzystów.

Kochani maturzyści, życzymy Wam  powodzenia i „połamania piór” na zbliżającym się egzaminie dojrzałości! Wierzymy w Was!

Opracowanie Alicja Negowska

Data dodania: 2022-05-01 19:51:44
Data edycji: 2022-05-01 19:57:46
Ilość wyświetleń: 481
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej