Rekrutacja do szkoły 2024 - 2025
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wycieczka zawodowa Wiedeń. W dniach 5- 7 listopada br zorganizowaliśmy wycieczkę zawodową do Firmy WALTER GROUP w Wiedniu. 

Wycieczka zawodowa Wiedeń. W dniach 5- 7 listopada br zorganizowaliśmy wycieczkę zawodową do Firmy WALTER GROUP w Wiedniu. 

Grupa 44 uczniów klas technik logistyk i technik ekonomista pod opieką wicedyrektorów pani Stanisławy Głąb-Brandt oraz pana Mariusza Bełcząckiego zwiedziła Firmę oraz spotkała się z jej przedstawicielami. Nadzór nad organizacją wyjazdu sprawował dyrektor szkoły pan Tadeusz Burczyk. W trakcie pobytu zapoznaliśmy się ze specyfiką działalności bardzo dużej firmy a dwoje uczniów odbyło rozmowy kwalifikacyjne w języku niemieckim w celu zakwalifikowania się do odbywania praktyk zawodowych.W czasie wycieczki zapoznaliśmy się też z głównymi zabytkami stolicy Austrii- zwiedziliśmy piękne komnaty letniej rezydencji pałacu Schönbrunn, teatr, parlament, Nowy Ratusz, Hofburg - dawną zimową rezydencję Habsburgów, katedrę św. Szczepana, która jest jednym z symboli miasta, zbudowaną w XIII wieku. Bardzo nam się podobały warunki w hotelu, oraz jego lokalizacja blisko centrum.Po poczęstunku i oficjalnym pożegnaniu z przedstawicielami firmy udaliśmy się do Brna- drugiego co do wielkości po Pradze- miasta w Czechach. Zwiedziliśmy piękną starówkę,mogliśmy stąd podziwiać ładną panoramę Brna. Nadszedł czas pożegnania - uczniowie wrócili bardzo zadowoleni ze zrealizowanego programu wycieczki.

Stanisława Głąb-Brandt, Mariusz Bełczącki

Data dodania: 2023-11-10 06:32:05
Data edycji: 2023-11-20 06:32:28
Ilość wyświetleń: 582
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej